oblikovanje telesa
Štiri leta sem vsak ponedeljek hodila k jogi. Letos pa sem jogo opustila.
Naredim pa vsako jutro par asan (pozdrav soncu, pozdrav zemlji,mačko…)
to naj bi bilo namesto persena :-))), pa tudi boljšega fizičnega počutja.
Ob sredah imam hip hop za mame (letos začela, zelo zadovoljna).
Četrtki zvečer so že tretje leto rezervirani za klasično rekreacijo (z ogrevanjem, raztezanjem in na koncu odbojko)
Petek pa je že šesto leto plesni s plesno šolo Urška (učenje latinsko-ameriških in klasičnih plesov)
To je pa tudi vse!
Mož pravi, da imam krizo srednjih let, ker si ne dam miru.
Bom pa v kratkem praznovala štirideseti rojstni dan, sicer bi rada datumu ubežala pa vem da ne morem.
Lep vikend!
1 x tedensko joga, 1x tedensko fitnes. Vsako jutro-skoraj vsako potelovadim 5 minut za ogrevanje in raztezanje. Zvečer ali mal zaplešem po dnevni sobi ali pa ene par vaj za mišice nog in rok in pa obvezno joga; predvsem mačka in pozdeav soncu 10x zapore na hitro, te čist zakuri, pa še kako asano. Paše za mojo obolelo hrbtenico. Stara 27 let.
Vsi ste me zelo pozitivno presenetili kako zraven službenih in drugih obveznosti (upam da se ne motim) najdete čas za rekreacijo oz. bolj voljo kot čas. stara sem 28 let in sem na totalni 0, ta teden sem začela nekaj migati na orbitreku, ampak ker nimam kondicije vzdržim komaj 5 minut, ampak upam da bom počasi prišla na 10 minut, kasneje pa verjetno na 30 minut. Želim si da bi vsaki dan hodila na orbitrek, da bi mi to prešlo v kri.
Nikaa me je najbolj presenetila, vse čestitke pa tudi kiklc@, da ima voljo do teka, saj se mi to zdi najbolj primerna rekreacija za oblikovalnje telesa.
ej, tek je res zakon….
ne maram prepotenih dvoran in mislim da ni nič boljšega kot se spravit nekam na zrak, narediti tistih par kilometrov, medtem pa se malo posvetiti sebi in toku svojih misli (kolikokrat imamo drugače to priložnost v tem norem ritmu življenja?).. resda se je težko včasih spravit, ampak vsakič ko se premagaš si ‘jekleniš’ svojo voljo, kar ti tudi pride prav v vsakdanjem življenju… npr. zlahka zdržim na kakšnem napornem sestanku, ker to ni nič v primerjavi z enournim tekom prejšnjega dne…
aja, pa še to – tek je zastonj :))
Končno sem se prisilila in začela z orbitrekom; skoraj vsak dan po 25-30 minut. Ugotovila sem, da gre najlažje, če ga imam postavljenega v dnevni sobi in lahko zraven gledam TV, minute kar minejo.
Sunny, ne bo dolgo trajalo pa boš na pol ure, verjemi, sem bila še par tednov nazaj tam, kot ti zdaj. Nikoli nisem bila za gibanje, zdaj pa mi kar manjka, če slučajno kak dan spustim.
In še; stara sem 34 let.
Karmi, veš prišlo mi je v kri, da se zvečer po 20 uri rekreiram. Namesto, da se vsedem k televiziji, si raje privoščim nekaj za dušo in telo. (Vedno je veliko tudi smeha.)
Hčerki sta že večji, tako da sta radi zvečer sami, ko se vse umiri, ko so vse obveznosti za naslednji dan opravljene.
Ob ponedeljkih in torkih sem zvečer doma. Vikendi so pa itak družinski.
Ples ob petkih pa je z možem, torej skupaj izkoriščava prijetno s koristnim .
Večji problem, ki se pri meni v vezi s tem pojavlja so finance!!!
Smo namreč kar športno aktivna družina in določene skupinske aktivnosti stanejo nenazadje pa tudi nekateri športi niso poceni.
Ma, dokler imam za tako rada dam!!!!!!!!!
Lep vikend !
Vsako jutro tečem, poleti tudi ob petih zjutraj. V snegu in dežju pač ne. Plavam dvakrat na teden in hodim v sauno, pa tenis igram, ko je sezona za igranje zunaj.
Imela bi orbitrek, pa nimam prostora.
Pa vsak dan delam trebušnjake.
Aerobik in drugih aktivnosti po dvoranah pa ne maram.
Od zacetka ful nisem marala teka, pa še vranica me je bolela. Zdaj mi je pa to najboljša sprostitev.
Forum je zaprt za komentiranje.