Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek obleke za močnejše

obleke za močnejše

pozdravljeni!

Kje naj dobim kako lepo obleko, ker sem res debu, 60+ številka…

pomagajte, mudi se..

Lp

Kik. ?

http://rexley.si/

evo, v kolikor ni ok, pa induplati jarše potem

drugič še napiši od kje si recimo

A majo tam hlače na rob, rekelce, srajce….?

ej frajer, prošetaj do tja, al pa pokliči a ne

obleku se boš pa menda že sam

A induplati jarše naj bi bila groba žaljivka na moj izgled ali kaj?

A ni nbenga takega tuki al kua?!?!?!?!?! Ki bi kaj vedel

Lp

Jaz si jih dam šivati po meri….Svet metraže na Rudniku, delajo vsak dan do 20h. Svet metraže.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Imam isti problem, a kot vidim, brezveze da sprašujem, saj bom samo dobil prvi zadetek z googla in par tumastih komentarjev – kajne?
Sori, da živim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close