Objava fotk otrok na netu
A zdaj bi rad preveril še svojo večno tezo št. 2, da se vzroki za določeno obnašanje vedno skrivajo v otroštvu? 🙂
Ne, jaz sem imela zelo lepo in srečno otroštvo. Nobenih pedofilov.[/quote]
Sploh ne Bikini. Prehitro sklepaš. :))
A zdaj bi rad preveril še svojo večno tezo št. 2, da se vzroki za določeno obnašanje vedno skrivajo v otroštvu? 🙂
Ne, jaz sem imela zelo lepo in srečno otroštvo. Nobenih pedofilov.[/quote]
Sploh ne Bikini. Prehitro sklepaš. :))[/quote]
Recimo da pedofilijo poznam nekako posredno, ampak razmeroma dobro, v povezavi z mojo nekdanjo službo. So pa te zadeve okrog otrok zelo delikatne in pri tem, ko gre za zaščito otrok, je moja toleranca do kršiteljev na strani odraslih resnično ničelna.
Drugače pa nisem tako “nastrojena”. 🙂
Tudi moja toleranca je glede tega nizka, ampak nisem opazil, da bi v tej temi kak pedofil nadlegoval kakega otroka, zato je mogoče ostala neopažena. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.