Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Občutenje predsodkov

Občutenje predsodkov

Ženske:
da vas moški gledaji in/ali “obravnavajo” kot seksualni objekt.
Kaj je v tem motečega? … Dokler vas “osebno” ne poznamo je pač to impulz, da se vam “približamo” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nič motečega, saj to je vaš problem, menda:). Če si morate ves čas brisat slino:).

Priznam imam predsodke.
Imen ne bom našteval, politike pa tako ali tako poznate.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mogoče, če bi nekateri tipi še sami dali kaj nase, bi lahko tudi oni bili deležni takšne pozornosti in bi se še komu drugemu lahko cedila slina ne samo njim…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mene to moti. To občutim kot nepooblaščeni vdor v mojo zasebnost. In če kdo to počne na zelo očiten način, je jasno,d a se mi ne bo nikoli mogel približat.
Mogoče je delno za to kriva vzgoja, najbrž pa je to bolj stvar karakterja in življenjskega stila.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close