Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Novoletni verzi in voščila Novoletni verzi in voščila anonimni uporabnik 26.12.2012 ob 19:49 zadnji odgovor 28.12.2012 ob 09:54 Ma kdo kakšne nove hude novoletne verze in voščila Rabim mal frišne robe tenks Vaš link Prijavi Bibita_Melita 28.12.2012 ob 09:54 zadnji odgovor 28.12.2012 ob 09:54 Eno lepših voščil, ki sem jih letos dobila. “Hvala za mnoge drobne stvari, za katere med letom se zdi, kot da jih ni; pa vendar zanje vemo le mi, prijatelji.” Srečno 2013 vsem na M/Ž čveku.:) Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.