Delam jih vsako leto le da letos še nimam idej. Lani sem naredila iz “božjega lesa” in rdečih bučk ogromen šopek. Pod tem pa nekaj porcelanastih novoletnih figuric-snežakov…
Zdaj obstaja v Svetu knjige oz. v založbi Mladinska knjiga neka super knjiga (ne vem točen naslov), kjer je noter vse, kar si želiš. Preprosti in bolj zahtevni aranžmaji, pecivo inp.
Šriporočam!