novo leto
Pozdravljeni!
Rabim en nasvet. S fantom sva skupaj že skoraj tri leta. Živiva še oba pri starših. Oboi smo doma v stanovanju kjer če so vsi doma nimava neke zasebnosti. Vsako leto imava problem kam za novo leto, da bi bila sama. Najini nikoli nikamor ne gredo za novo leto. Tako da doma ne moreva bit. Zanimala sem se že za letos da bi odšla v kake toplice a je za eno osebo 70.000 sit kar je zelo predrago. A imate morda kakšne predloge kam naj se dava? Kaki novoletni programi, skupne silvestrske večerje naju ne zanimajo. Rada bi bila le nekje skupaj. Slišala sem že tudi da se dajo najeti neke hiške na Pohorju a nič ne vem o tem. Morda še kakšne druge take možnosti? Sva iz Maribora. Hvala za vsak predlog!
Ja pa saj sta še mlada kaj nimata nobene družbe? Stari so seveda doma, ker imajo radi udobje mladi pa gredo skupaj nekam ven – pa brez kake drage večerje. Kaj delajo moji otroci ? Npr. žurka pri nekom v hiši kjer gredo stari kam ven, žurka na praznem vikendu, silvestrovanje na prostem npr. na Pohorju, silvestrovanje v Dubrovniku na prostem itd. Toplice pa se mi zdijo za mladino dokaj morbidna varianta.
Kje je plačilna meja? (pa vedi da se ti bo povišala za 10%)
Pojdi v eno turistično agencijo (ali pa na internetu), kjer ponujajo novoletne izlete. Nekaj je kar poceni, predvsem tujina.
Glavni strošek so prevoz in hotel – agencije večkrat nudijo nižje cene, kot bi lahko sama dosegla.
In ko bo kaj primerno, poišči zopet na internetu kakšno lepo restavracijo (mogoče je kak forumaš bil že tamiin ti lahko kaj predlaga). Ali pa greš v knjigarno in si tam pogledaš kakšen vodič za tista mesta (npr. Lonley Planet). Potem pa narediš še sama dodaten načrt in rezerviraš, kar te zanima.
Zelo verjetno bo tako praznovanje zelo lepo, saj rabita le še “ozadje” za lepo romantiko.
Poglej še na
Dani se je razpisal o Budimpešti, kjer je prav lepo.
Forum je zaprt za komentiranje.