Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Novo leto – dopust

Novo leto – dopust

Zdravo
Je kdo ostal brez družbe? Bi kdo šel kam za novo leto (tujina- smučanje, kaka prestolnica)
Star sem 29 let in vsa družba, ki je že tako in tako po sebi razkropljena, gre poparčkana nekam.
Tako da upam, da se kdo najde in da se gre kam.

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close