Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Novo leto – dopust Novo leto – dopust anonimni uporabnik 21.11.2012 ob 19:09 zadnji odgovor 21.11.2012 ob 17:43 Zdravo Je kdo ostal brez družbe? Bi kdo šel kam za novo leto (tujina- smučanje, kaka prestolnica) Star sem 29 let in vsa družba, ki je že tako in tako po sebi razkropljena, gre poparčkana nekam. Tako da upam, da se kdo najde in da se gre kam. lp Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.