Vceraj je bil super dokumentarec na prvem Slo.. Zvecer ob 21.30. Novi jeziki.. Poglejte, o telefonih, zasvojenosti, kaj to dela otrokom in starejsim tudi seveda.. Zanimivo. Tak cuden naslov so dali, da sploh ne ves, o cem se gre in spregledas..
Videl, vendar sem jaz “kmet” in bom z lakoto preživel brez čudnih jezikov. Tisti trije klasični tuji jeziki v katerih se meni zadostno sporazumevam so dovolj.
Mularija že ve, da bom gledal v satelite, ko bodo premoderni za moj okus!
sem gledala in priporočam. Otrokom se dejansko ni več za pogovarjat in ko se ljudje, sploh otroci in starši med sabo nehajo pogovarjat , to vodi v katastrofo.
Dokumentarec je razkril vso ‘strokovnost’ teologa Kramlija, ki se ima za terapevta in dela ze desetletja skodljivo z generacijami v svojem drzavnem stolcku. Kako kaj abstinenca? Omg!
Priporočam ogled vsem tistim, ki pravijo da ni lock down kriv!
Otroci so bili sami doma, starši v službah, bili so na napravah…prekomerno po več 10 ur. Predno so starši zaznali problem, je bilo prepozno. Odvajanje pa dolgotrajno ker je povzročilo mnogim duševne stiske