Nov komad od N. Verboten
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › Nov komad od N. Verboten
Omg…katastrofa
made in Slovenija
Omg…katastrofa
made in Slovenija
Oblecena v najbolj ceneno kopijo bavarskega dirdnla poje pesmico z angleskim naslovom. Po njenih besedah opeva lepote Slovenije, na katere so jo opozorili zdomci. ????
Ta dva sta v vsakem spotu. Nič narobe. Je pa narobe, ker promovira gnilo zlo državo. Drugače se pa še vedno dobro drži in in vedno isti stil petja ?
Preveč razkazuje oprsje.
Je le žena in mati v prvi vrsti.
To se ne spodobi.
Za kozlat.
Ampak za ta žanr kar značilne scene, nič novega.
nič posebnega, nič novega..nekje se je privlekla iz naftalina in misli, da bo folk kar dol padel, ker se je pokazala..
mamika ima največ moških oboževalcev.
Ubogo.
Ženska je stara 50..Tak stil je za 20 letnice ala Atomik Harmonik, ki se je pravi cas umaknil.
Men je smesno, primitivno. O lepotah Slovenije v slovenscini potem pa se angleski “refren”? Resno? Se sprasujem kdo bi lahko bil biljana publika … se res najdejo?
Ta ženska tud ne zna več ene normalne pesmi posnet, kot da še to ni dovolj, pa stalno vlači v videospote še tega zoprnega Kuntnerja. Res, kot je nekdo zgoraj napisal, preživet stil Atomik Harmonik.
Forum je zaprt za komentiranje.