Nora
smrt otroka nas nikoli ne pusti neprizadete, je pa potrebno vedeti, umrlo je njeno trenutno telo, njena duša pa je odšla k Bogu, in glede a to da je bila stara komaj šest let in je njena smrt posledica hude bolezni in je bila kot taka pričakovana(pa čeprav so najbližji upali in si želei drugače, v čemer jih popolnoma razumem), bo nekoč ( mogoče celo kmalu) znova obujena v življenje, je že tako, da ni mogoče drugače končati zemljskega življenja kot z smrtjo in tudi ni drugega načina , da premagamo smrt kot ponovno vstajenje, tega se je potrebno še posebaj spomniti v času ki sedaj prihaja v Velikonočnem času.
Forum je zaprt za komentiranje.