No vidite sedaj, v kaki greznici živimo
Živiš na zemlji. Okoli tebe je narava, dežela. Država je subjekt, napisana , opisana kot nekaj, čeprav je ničnost, iluzija.
Živi mrtveci v imenu iluzije država izvajajo in počnejo kar počnejo.
Po domače povedano, zločinci, ki so imeli interes še naprej živeti kot kralji na račun ogromno drugih so tako vsilili neko državnost, kot prej monarhije in podobno. Upornike so zatrli, pobili.
Tako , kot bi danes storili, če upor ne bi bil dovolj močan, da njih lažne samooklicane oblastnike pobijejo.
Kraje na zemlji, obširno naravo, področja so si vzeli za svoj teritorij in si prilastili vse kar je na tem območju ter to pripisali državi, da je last države.
Tako so rastline, ljudje, živali, prostor pripisali svoji oklicani vladavini. Na tem področju sedaj določajo, tržijo, kradejo, ropajo, maltretirajo, mučijo, strašijo, zlorabljajo itd.
Nori narod jim je v pomoč dokler veruje v njihovo oblast, da je zakonita in pravična ter da je on sam del te oblasti in vladanja. Zato narod reče da je država njegovo v bistvu pa je obratno, ker je narod debil.
MenSeBoZmeEešalo, 10.09.2025 ob 18:13
V kaj vplačujem vsak mesec? A za penzije, ki jih ne bo? A za ceste, po katerih se ne morem vozit? A za zdravnike, ki jim moram še doplačevat?
Očitno si prizadet. Vsem nam je čisto vredu in ne bi menjali za nič na svetu.
Ti pa izvoli kam, kjer je lepše. Pa urno!
Forum je zaprt za komentiranje.