NO KOLIKO VAS JE DEJANSKO KI REČETE DA ŽIVITE V DRŽAVI?
Kot že naslov vpraša vas, tokrat vprašam in se sami pri sebi brez , da vam osebno napišem na čelo vašo lastno sramoto izraža, da živite v državi ali da je država vaša ali celo oboje?
Koliko vas je tistih, ki rečete , se izražate NAŠA DRŽAVA, ŽIVIM V DRŽAVI?
————————-
Namreč država je pojem, subjektivnost, izmišljena zadevščina na katero se potem nekateri sklicujejo, kot na zakonito in pravično oblast, vladavino.
Država se omenja kot entiteta, nekaj kar naj bi obstajalo pa čeprav ne obstaja. Je opisan, določen sistemski konstrukt, načelo, praksa, kvazi red, pravica itd.
Še dandanes naj bi obstajale tudi tako zvane monarhije, ki v samem bistvu tudi niso nič drugega, kot iluzija država in so le omenjena , opisana ukana za vladanje nad ljudmi in svetom.
Tako tudi Slovenska država , REPUBLIKA SLOVENIJA sovpada v tovrstne ukane nad ljudstvi sveta. Še več, tudi ta svoje tako zvano glavno mesto špnekod še vedno okliče z nazivom prestolnica. Prestolnica se nanaša na prestol, prestol pa na sedež vladarja, vladarstva.
Skupno pomeni, če verjamete še v te pravljice o državah, monarhijah, da ste daleč od budnega sveta pa čeprav ste živi na njem.
Ko rečete da živite v državi to pomeni, da je sistemsko poneumljanje na vas in vaši zavesti pustilo posledice, saj v dejanskem svetu na katerem živite ne morete živeti v državi, ki je subjektivna, iluzorna vi pa ste objektivni, dejanski. Objekt= objektivno. Nekaj kar obstaja, je oprijemljivo, vidno je objektivno, dejansko.
Torej vi, kot dejanski živi ljudje ne morete živeti v državi, ki je iluzija. Lahko pa si domišljate da živite v državi, saj se domišljati navezuje na domišljijo, iluzijo. Tako če rečete, da živite v državi si domišljate nekaj in hote ali nehote izrekate neumnosti, saj je iluzija neobstoječe , neobjektivno stanje, dejanski svet pa za nas to ni in je še kako objektiven.
Ko vam rečem zbudite se, to izrečem zato, ker če živite po domišljiji tako živite v bistvu, kot sanjači in ne budni ljudje, ki se zavedajo meja med realnostjo, stvarnostjo in iluzijo.
Stvarna je stvarnost, iluzija pa ni. In če izrekate da živite v državi s tem poveste, da niste stvarni. Saj le nestvarno in iluzorno bi se lahko nahajalo v iluzornem, kajti tja sodi. Stvarno in dejansko pa sodi v stvarnost in nikamor drugam.
Torej, če ste iskreni do mene, sebe si lahko prevetrite vaša razmišljanja o tem kako se morda nekateri imate za pametne med tem, ko ponavljate absurde tistih, ki so vam jih izrekali, da bi vas varali in nad vami vladali ali pa so bili le plačani, da vam in celo sebi norost v zavest in pamet vnašajo.
In še nekaj, ko rečete, VAŠA DRŽAVA da je, takrat pa je druga neumnost, ki jo izrekate, saj večina izmed vas nima nikakršne oblasti nad državo ampak jo drugi nad vami izvajajo ter vam jo vsiljujejo v “imenu” države. Torej v resnici ne živite v državi niti država ni vaša, kot subjekt, saj niste pisani v njeni subjektivnosti, kot po njenih pravilih odločevalci ter vodje, še manj vladarji in neki prestolniki.
Darko732, 10.09.2025 ob 18:53
Kot že naslov vpraša vas, tokrat vprašam in se sami pri sebi brez , da vam osebno napišem na čelo vašo lastno sramoto izraža, da živite v državi ali da je država vaša ali celo oboje?
Koliko vas je tistih, ki rečete , se izražate NAŠA DRŽAVA, ŽIVIM V DRŽAVI?
————————-
Namreč država je pojem, subjektivnost, izmišljena zadevščina na katero se potem nekateri sklicujejo, kot na zakonito in pravično oblast, vladavino.
Država se omenja kot entiteta, nekaj kar naj bi obstajalo pa čeprav ne obstaja. Je opisan, določen sistemski konstrukt, načelo, praksa, kvazi red, pravica itd.
Še dandanes naj bi obstajale tudi tako zvane monarhije, ki v samem bistvu tudi niso nič drugega, kot iluzija država in so le omenjena , opisana ukana za vladanje nad ljudmi in svetom.
Tako tudi Slovenska država , REPUBLIKA SLOVENIJA sovpada v tovrstne ukane nad ljudstvi sveta. Še več, tudi ta svoje tako zvano glavno mesto špnekod še vedno okliče z nazivom prestolnica. Prestolnica se nanaša na prestol, prestol pa na sedež vladarja, vladarstva.
Skupno pomeni, če verjamete še v te pravljice o državah, monarhijah, da ste daleč od budnega sveta pa čeprav ste živi na njem.
Ko rečete da živite v državi to pomeni, da je sistemsko poneumljanje na vas in vaši zavesti pustilo posledice, saj v dejanskem svetu na katerem živite ne morete živeti v državi, ki je subjektivna, iluzorna vi pa ste objektivni, dejanski. Objekt= objektivno. Nekaj kar obstaja, je oprijemljivo, vidno je objektivno, dejansko.
Torej vi, kot dejanski živi ljudje ne morete živeti v državi, ki je iluzija. Lahko pa si domišljate da živite v državi, saj se domišljati navezuje na domišljijo, iluzijo. Tako če rečete, da živite v državi si domišljate nekaj in hote ali nehote izrekate neumnosti, saj je iluzija neobstoječe , neobjektivno stanje, dejanski svet pa za nas to ni in je še kako objektiven.
Ko vam rečem zbudite se, to izrečem zato, ker če živite po domišljiji tako živite v bistvu, kot sanjači in ne budni ljudje, ki se zavedajo meja med realnostjo, stvarnostjo in iluzijo.
Stvarna je stvarnost, iluzija pa ni. In če izrekate da živite v državi s tem poveste, da niste stvarni. Saj le nestvarno in iluzorno bi se lahko nahajalo v iluzornem, kajti tja sodi. Stvarno in dejansko pa sodi v stvarnost in nikamor drugam.
Torej, če ste iskreni do mene, sebe si lahko prevetrite vaša razmišljanja o tem kako se morda nekateri imate za pametne med tem, ko ponavljate absurde tistih, ki so vam jih izrekali, da bi vas varali in nad vami vladali ali pa so bili le plačani, da vam in celo sebi norost v zavest in pamet vnašajo.
In še nekaj, ko rečete, VAŠA DRŽAVA da je, takrat pa je druga neumnost, ki jo izrekate, saj večina izmed vas nima nikakršne oblasti nad državo ampak jo drugi nad vami izvajajo ter vam jo vsiljujejo v “imenu” države. Torej v resnici ne živite v državi niti država ni vaša, kot subjekt, saj niste pisani v njeni subjektivnosti, kot po njenih pravilih odločevalci ter vodje, še manj vladarji in neki prestolniki.
Država je domovina državljanov, ti si pa beden mešalec dreka!
Darko732, 10.09.2025 ob 19:48
Me zanima koliko retardirancev, kretenov bi še mešalo domovino z državo, če bi tudi njih prisilili , da izgubljajo svoja življenja ali ude za bran namišljenih pozicij in statusov nekih državnih veljakov.
Ne serji norec. Ne moreš ti ne ukinit držav, ne izbrisat smeri razvoja skozi zgodovino. Zdravit se pejt lenuh bolni, totalka zblojeni.
Forum je zaprt za komentiranje.