NM-3x carstvo: C) “svet modrih”
to so predstavniki carstva, ki oblikujejo javno podobo in mnenja, skrbijo za dostojnost občestva, delajo v korist carstva in svojo korist,
3,14-arstvo, delanje “megle” in laganje na debelo
Zgledati dobro, počutiti se odlično
Zastopanje kotišč in obvladovanje “parčkanja”
Svetovanje pri kreiranju odnosov s prijateljskimi asociacijami
Lobiranje za prevzeme in širitve
-.-.-.-.-.-.-.
funkcijo finansira vsak nosilec funkcije sam
velikost operativne ekipe in člane si izbira vsak nosilec sam
carju odgovarja s svojim premoženjem in življenjem
……………
funcija se podeli kandidatu, ki vplača največjo članarino
dej ti glej kaj sama tipkaš … pa preberi za nazaj .. tudi zajebancija NI od tvojih objav.
razen, da si jo dr.kaš na moje poste, teme … a sploh kaj drugega počneš??
to bi bilo 2/3 poti do mojega šihta – v eno stran ☺
ampak, če se ti počutiš “superiorno” …. mi pa še nakaži 100€/ dan, da imaš zaradi mene tak občutek ☺
zmeda skregana z logiko … pa še drugega kot “krasti” ideje ne znaš — še plagiatorska premjejka je boljša od tebe, ker je vsaj sodelovala v projektih, ki jih je šlampasto navajala ☺
http://www.youtube.com/watch?v=U6wYr13DfEs
naj jo ima:))
Forum je zaprt za komentiranje.