Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nisem še imela fanta

Nisem še imela fanta

Ne, ne niso vsi taksni. Nekateri so zelo obcutljivi…

Čuj, pa ostani tak kot si, meni je vseeno. Jaz ti dobro hočem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Se strinjam – drugi te vidijo takšnega, kar sam misliš, da si. Če misliš, da nisi privlačen, kako naj te drugi dojemajo za privlačnega? Zdrava samozavest in karizma se opazita navzven in sta v očeh drugih privlačna.

šit .. tudi tukaj nisem poscal
najdi si bejbo .. to je sedaj legalno

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tud mene bi odvrnilo. Začel bi se spraševati kaj je narobe s tabo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close