Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nisem še imela fanta

Nisem še imela fanta


Jaz vedno pravim, za vsakogar se nekaj najde. Mimogrede, ko si že to omenil, glede izbire, baje, da si podzavestno izbiramo partnerje, ki so nam ne samo po karakterju, ampak tudi po izgledu “podobni”.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Morda. Meni je nekoč nekdo rekel, da na podobni lestvici videza žensk pašem na minus 25. mesto…[/quote]Ta je imel pa precej pokvarjen kompas…. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Evo ena 9ka z velik mleka

http://www4.slikomat.com/11/0129/d1g-SISE-I.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne, nimam. Imam otroke, od katerih so nekateri že sami zgubili nedolžnost in bi raje videl, da bi malo še počakali.
Kako pa to, mojsterbine, da ti je prišlo to vprašanje, ki s temo avtorice nima veliko skupnega, sploh na misel? Imaš ti tak problem?

Morda. Meni je nekoč nekdo rekel, da na podobni lestvici videza žensk pašem na minus 25. mesto…[/quote]Ta je imel pa precej pokvarjen kompas…. :)[/quote]

To koliko je imel dejansko pokvarjen kompas ne vem, vem pa da je pa bilo njegovo opletanje z jezikom (navrgel je nekaj drugih “kislih” na moj račun) zame dovolj, da sem odločila, da se z moškimi oz nasprotnim spolom ne ukvarjam oz vsak, ki pokaže zame interes ostane praznih rok…..tipi me kratkomalo že več let ne pritegnejo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ta je imel pa precej pokvarjen kompas…. :)[/quote]To koliko je imel dejansko pokvarjen kompas ne vem, vem pa da je pa bilo njegovo opletanje z jezikom (navrgel je nekaj drugih “kislih” na moj račun) zame dovolj, da sem odločila, da se z moškimi oz nasprotnim spolom ne ukvarjam oz vsak, ki pokaže zame interes ostane praznih rok…..tipi me kratkomalo že več let ne pritegnejo.[/quote]Evo pa imamo!
Zaradi enega tcga raštelanga, na roke delanega, brez okusa in smisla za estetiko nam sedaj v leru laufa taka fajn mašina…… 😉 :))

Pa kaj si se pustila servisirat nekomu za katerega niti nisi vedela s kakimi inštrumenti operira? 😀

Sem ti že rekel, da trgaj le izbrane cvetove in malo več znanja iz botanike ti ne bi škodilo…. 😉 :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To koliko je imel dejansko pokvarjen kompas ne vem, vem pa da je pa bilo njegovo opletanje z jezikom (navrgel je nekaj drugih “kislih” na moj račun) zame dovolj, da sem odločila, da se z moškimi oz nasprotnim spolom ne ukvarjam oz vsak, ki pokaže zame interes ostane praznih rok…..tipi me kratkomalo že več let ne pritegnejo.[/quote]Evo pa imamo!
Zaradi enega tcga raštelanga, na roke delanega, brez okusa in smisla za estetiko nam sedaj v leru laufa taka fajn mašina…… 😉 :))

Pa kaj si se pustila servisirat nekomu za katerega niti nisi vedela s kakimi inštrumenti operira? 😀

Sem ti že rekel, da trgaj le izbrane cvetove in malo več znanja iz botanike ti ne bi škodilo…. 😉 :)))))[/quote]

Veš zakaj, neka kazen za nasprotni spol mora biti oz moški so pač pras*i, kakorkoli obrnem.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Evo pa imamo!
Zaradi enega tcga raštelanga, na roke delanega, brez okusa in smisla za estetiko nam sedaj v leru laufa taka fajn mašina…… 😉 :))

Pa kaj si se pustila servisirat nekomu za katerega niti nisi vedela s kakimi inštrumenti operira? 😀

Sem ti že rekel, da trgaj le izbrane cvetove in malo več znanja iz botanike ti ne bi škodilo…. 😉 :)))))[/quote]Veš zakaj, neka kazen za nasprotni spol mora biti oz moški so pač pras*i, kakorkoli obrnem.[/quote]Ajoooooj….. zaradi enega frustriranega pras*a, ki ti je zmetal v glavo vse kar mu je prišlo tisti trenutek na misel, samo zato, da bi te prizadel tam kjer je vedel, da te najbolj boli, ker si pač želela nekaj več zase, česar on “sirotek” ni bil zmožen dat, smo sedaj vsi v istem košu?….. :/

No, na srečo lahko iz pras*ov narediš tudi kaj užitnega, nap klobaso/e.
Sem slišal, da se še vegetarijankam nariše nasmeh na ustnicah, ko spoznajo kako jim tak mali kos mesa naredi tako veliko zadovoljstva…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Lahko bi rekel, zaradi enega konja, ki je reagiral refleksno, namesto razumsko. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Veš zakaj, neka kazen za nasprotni spol mora biti oz moški so pač pras*i, kakorkoli obrnem.[/quote]Ajoooooj….. zaradi enega frustriranega pras*a, ki ti je zmetal v glavo vse kar mu je prišlo tisti trenutek na misel, samo zato, da bi te prizadel tam kjer je vedel, da te najbolj boli, ker si pač želela nekaj več zase, česar on “sirotek” ni bil zmožen dat, smo sedaj vsi v istem košu?….. :/
[/quote]

Ta tip se je z mano več mesecev ukvarjal, preden mi je to “videnje mene” nekega vročega julijskega popoldneva povedal na pijači. Koliko vem me ni ravno bolelo – bolj mi je ostal ta vprašaj v glavi, ta presenetljiva vsebina delikatnih očitkov, ker logično mi je, da taki “hvalospevi” zame niso primerni. Vedno me je zanimalo kaj je bilo v ozadju, kaj ga je motiviralo za to neupravičeno kritiziranje. Ko bom našla ta odgovor, se bo moja trma do nasprotnega spola nekoliko omehčala, prej pa ne 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja, potem pa povej, o čem sta se pred pogovarjala, debatirala. Jaz mislim, da si v njem samo vzbudila nek močan dvom, ki ga je razumel drugače, kot si si ti želela, da bi ga. Se pravi, nisi se niti zavedala, da si ga prizadela. On pa ni bil toliko, da bi preveril ali te je dobro razumel, ampak je bil preveč “prepričan vase” in te kar obsodil, oziroma te prizadel nazaj, kakor je “najbolje” znal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ta odgovor bo pa težko najti. Pa čeprav bi vprašala njega osebno, bi v tebi verjetno še vedno ostajal dvom, če je to res ali ni res….Bolj pomembno je, s kakšnim razlogom ti sedaj v sebi gojiš te občutke. In za to ni tisti tip odgovoren.

Ta je imel pa precej pokvarjen kompas…. :)[/quote]

To koliko je imel dejansko pokvarjen kompas ne vem, vem pa da je pa bilo njegovo opletanje z jezikom (navrgel je nekaj drugih “kislih” na moj račun) zame dovolj, da sem odločila, da se z moškimi oz nasprotnim spolom ne ukvarjam oz vsak, ki pokaže zame interes ostane praznih rok…..tipi me kratkomalo že več let ne pritegnejo.[/quote]
pa saj takšnih vas je 99% — vsaj moja zbirka košaric je takšna 1/100, da se mi da v roke ☺ … na srečo vas je pa nekaj miliard ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ta odgovor bo pa težko najti. Pa čeprav bi vprašala njega osebno, bi v tebi verjetno še vedno ostajal dvom, če je to res ali ni res….Bolj pomembno je, s kakšnim razlogom ti sedaj v sebi gojiš te občutke. In za to ni tisti tip odgovoren.[/quote]
Ni nujno. Če bi se opravičil in povedal, da je bil nesramen neupravičeno, bi to lahko imelo nek pozitiven učinek. Drugo pa je, ali je on to sploh (že) spoznal ali pa da je sploh sposoben priznati svoj del odgovornosti. Če ni, se lahko zgodi, da bo ona še naprej gojila zamero. Tu se je potem vredno vprašati, čemu, komu na čast, zaradi enga “konja” držimo sebe v šahu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

O čem sva se pogovarjala – hvalil se je da gre v zda na dopust (napletel mi je neko zgodbico o nekem nemškem kolegu, s katerim sta že pred 10 leti bila skupaj v zda, tam živela pri neki družini eno leto in da spet gre tja) da ima do sredine avgusta prosto, potem pa nekaj o modi pa babjih revijah in končno o videzih, bla, bla, bla….večinoma je vedno on vrtel jezik. Ne bo držalo, da sem ga prizadela. Neuradno sem vedela, da ima punco oz vezo, zato mi je bilo toliko bolj nenavadno, čemu se sploh ukvarja z mano. Nisem se mogla znebiti občutka, da ga v resnici ne zanimam, da se pretvarja, ves čas laže….in sčasoma je dokazal, da se je res.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ta odgovor bo pa težko najti. Pa čeprav bi vprašala njega osebno, bi v tebi verjetno še vedno ostajal dvom, če je to res ali ni res….Bolj pomembno je, s kakšnim razlogom ti sedaj v sebi gojiš te občutke. In za to ni tisti tip odgovoren.[/quote]

Morda zato, ker bi rada izvedela, zakaj mi je to moral “nakladati”, kot da bi se na pamet naučil kaj mi mora povedati :))) Hm, ne vem če okrog tega gojim sploh kakšne občutke, dvom je ostal, ker to kar mi je on povedal, ni ravno značilnost moškega spola, tip pove eno malenkost na račun videza (če sploh) in utihne, ta je pa kar nakladal in nakladal in pljuval po meni…kot kakšno opravljivo ženšče.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne vem, ali je res pomembno, kaj je bilo. Zate verjetno je. Ampak mogoče je samo pričakoval, da ga boš zaradi tega, kar ti je povedal, občudovala, da te bo s tem spravil na kolena, da boš vsaj malo navdušenja pokazala. Ti pa, v svojem dvomu, namesto da bi se posvetila njemu, si se raje spraševala zakaj to sploh govori tebi in si “zmrznila” v tistem neprijetnem občutku. Tebe je razžiral dvom, njega pa pričakovanje po oboževanju, česar od tebe ni dobil, zato si ga v tem smislu razočarala. No, mogoče pa nič od tega ni res.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ta odgovor bo pa težko najti. Pa čeprav bi vprašala njega osebno, bi v tebi verjetno še vedno ostajal dvom, če je to res ali ni res….Bolj pomembno je, s kakšnim razlogom ti sedaj v sebi gojiš te občutke. In za to ni tisti tip odgovoren.[/quote]

Morda zato, ker bi rada izvedela, zakaj mi je to moral “nakladati”, kot da bi se na pamet naučil kaj mi mora povedati :))) Hm, ne vem če okrog tega gojim sploh kakšne občutke, dvom je ostal, ker to kar mi je on povedal, ni ravno značilnost moškega spola, tip pove eno malenkost na račun videza (če sploh) in utihne, ta je pa kar nakladal in nakladal in pljuval po meni…kot kakšno opravljivo ženšče.[/quote]
Saj se ni šlo zate. Besede je imel že dolgo v sebi, le na nekoga je moral znesti svoje frustracije.
Težava je, da si vzela to preveč osebno, kot neko resnico. Zato meniš, da je to počel zaradi tebe in od njega pričakuješ neko obrazložitev.

Morda zato, ker bi rada izvedela, zakaj mi je to moral “nakladati”, kot da bi se na pamet naučil kaj mi mora povedati :))) Hm, ne vem če okrog tega gojim sploh kakšne občutke, dvom je ostal, ker to kar mi je on povedal, ni ravno značilnost moškega spola, tip pove eno malenkost na račun videza (če sploh) in utihne, ta je pa kar nakladal in nakladal in pljuval po meni…kot kakšno opravljivo ženšče.[/quote]
Saj se ni šlo zate. Besede je imel že dolgo v sebi, le na nekoga je moral znesti svoje frustracije.
Težava je, da si vzela to preveč osebno, kot neko resnico. Zato meniš, da je to počel zaradi tebe in od njega pričakuješ neko obrazložitev.[/quote]

Obrazložitev bi bila kar primerna, ne vidim nič spornega v tem, mi je pa takšno izražanje kot sem ga doživela precej tuje, ker sama ne delam tega, da bi se za nekoga zanimala, čez čas pa bi tistemu človeku v obraz zmetala na delikaten način, da mi vizualno ne ustreza, če ti nekdo ne ustreza tako kot ga vidiš, mislim da je bolj fer takšno osebo pustiti pri miru pa konec, ne pa neko idiotsko slepomišenje.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ljudje se zanimamo za druge iz različnih vzrokov, ne samo zaradi takšnih, kot jih imamo sami.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Brez vzroka se ne zanimamo za karkoli. In vzrok je vedno v nas.


Ta odgovor bo pa težko najti. Pa čeprav bi vprašala njega osebno, bi v tebi verjetno še vedno ostajal dvom, če je to res ali ni res….Bolj pomembno je, s kakšnim razlogom ti sedaj v sebi gojiš te občutke. In za to ni tisti tip odgovoren.[/quote]

Morda zato, ker bi rada izvedela, zakaj mi je to moral “nakladati”, kot da bi se na pamet naučil kaj mi mora povedati :))) Hm, ne vem če okrog tega gojim sploh kakšne občutke, dvom je ostal, ker to kar mi je on povedal, ni ravno značilnost moškega spola, tip pove eno malenkost na račun videza (če sploh) in utihne, ta je pa kar nakladal in nakladal in pljuval po meni...kot kakšno opravljivo ženšče.[/quote]

Oh, kakšna škoda, da se nisem znašla v bližini…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

No, mene zanima zakaj se je pretvarjal, da se zanima zame, za koga je zbiral podatke o meni, kdo mu je naročal to kar mi naj pove, ker je potem čas pokazal, da vse skupaj ni imelo smisla.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Morda zato, ker bi rada izvedela, zakaj mi je to moral “nakladati”, kot da bi se na pamet naučil kaj mi mora povedati :))) Hm, ne vem če okrog tega gojim sploh kakšne občutke, dvom je ostal, ker to kar mi je on povedal, ni ravno značilnost moškega spola, tip pove eno malenkost na račun videza (če sploh) in utihne, ta je pa kar nakladal in nakladal in pljuval po meni...kot kakšno opravljivo ženšče.[/quote]

Oh, kakšna škoda, da se nisem znašla v bližini…[/quote]

Zakaj?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Oh, kakšna škoda, da se nisem znašla v bližini…[/quote]

Zakaj?[/quote]

Vedno se veselim priložnosti, ko lahko povem nekaj krepkih takšnim opravljivim ženskam ujetim v moškem telesu.

Naslednjič – prosim – daj si vtakni slušalke v ušesa in mi dovoli, da se jaz pomerim s kakšnim takšnim.
Ne veš, kako zelo me boš razveselila… :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close