Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikoli več Gorenje!!

Nikoli več Gorenje!!

očitno me zelo slabo bereš, ker drugače če bi brala poste za nekaj let nazaj bi videla da sem ga priporočal, ker so imeli okej robo. danes je pač druga muzika. MImogrede tud Cveto, ki je majčkn bolj doma v tem raje reče beko kot gorenje. Aja pa kaka 2 tedna stara tema o pomivalcih…vsaj en primerek ki ni zadovoljen z logtopiom gorenje in kjer se serviser počuti kot doma…sam posoda pa še vedno ni tkoo pran ain posušena kot bi morala biti

jaz počasi zaključujem debato s tabo, ker razne nabijanja o kvaliteti gorenja mi nimaš kaj ponuditi, pa tudi ne da se mi več razlagati kje in kdaj so ga pihnili mimo, kje so jih drugi prehiteli, ker itak tega ne razumeš, oz ne bi hotela razumeti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

O matr, ti si pa komaj čakala, da spet lahko orgazmiraš na proizvode Gorenja in “kurcaš” Whitecow, a ne? Pust ga pri miru, je več koristi od njega na forumu, kot od tebe.
[/quote]Kwaaaa dežuren trooool? A imaš piskanje narejeno, ko se pojavim ali si non stop tu??? Ahahahahahaaa

očitno me zelo slabo bereš, ker drugače če bi brala poste za nekaj let nazaj bi videla da sem ga priporočal, ker so imeli okej robo. danes je pač druga muzika. MImogrede tud Cveto, ki je majčkn bolj doma v tem raje reče beko kot gorenje. Aja pa kaka 2 tedna stara tema o pomivalcih…vsaj en primerek ki ni zadovoljen z logtopiom gorenje in kjer se serviser počuti kot doma…sam posoda pa še vedno ni tkoo pran ain posušena kot bi morala biti

jaz počasi zaključujem debato s tabo, ker razne nabijanja o kvaliteti gorenja mi nimaš kaj ponuditi, pa tudi ne da se mi več razlagati kje in kdaj so ga pihnili mimo, kje so jih drugi prehiteli, ker itak tega ne razumeš, oz ne bi hotela razumeti
[/quote] Niti nočem…le kmalu boste razumeli, da je potrebno ceniti in spoštovati tudi domače in cenjene proizvode!

Kwaaaa dežuren trooool? A imaš piskanje narejeno, ko se pojavim ali si non stop tu??? Ahahahahahaaa
[/quote]

Tole je pa kr kravca sama napisala.

Mi je prislo na uho, da je bil on tud glavni pri napadu na Barco in ne Vaga, seveda neprijavljen:(

Tole je pa kr kravca sama napisala.

Mi je prislo na uho, da je bil on tud glavni pri napadu na Barco in ne Vaga, seveda neprijavljen:(
[/quote]

Tega ne verjamem, mogoče, ampak res samo mogoce je anonimno pomagal, glavni pa skoraj sigurno ni bil. Pa še to samo mogoče kot anonimen, onadva sta se zapela večkrat kar čisto javno, oba prijavljena, tako da ne verjamem, da bi bil on tisti. In on bi to lahko naredil lani, predlani, par let nazaj, ko sta se pričkala tule, ne pa zdaj, ko se je pojavil Vaga.

Tega ne verjamem, mogoče, ampak res samo mogoce je anonimno pomagal, glavni pa skoraj sigurno ni bil. Pa še to samo mogoče kot anonimen, onadva sta se zapela večkrat kar čisto javno, oba prijavljena, tako da ne verjamem, da bi bil on tisti. In on bi to lahko naredil lani, predlani, par let nazaj, ko sta se pričkala tule, ne pa zdaj, ko se je pojavil Vaga.
[/quote]

Je pac izkoristil priliko, da se je vmesal v njun prepir, udrihal pa se dosti vec in huje, kot Vaga. Kaj ces lepsega, njo je pregnal, krivec je pa drug:(

Niti nočem…le kmalu boste razumeli, da je potrebno ceniti in spoštovati tudi domače in cenjene proizvode!
[/quote]

Kaj točno podpiram če kupim Gorenjev sesalec? Kje ga izdelujejo?

Tole je pa kr kravca sama napisala.

Mi je prislo na uho, da je bil on tud glavni pri napadu na Barco in ne Vaga, seveda neprijavljen:(
[/quote]

Ne nisem bela kravca, niti pod razno – pišem pa pod miltinicki, ja….. Z razlogom.

in danes ugotovljenoi, da me en “modi” zalezuje – že nekaj mesecev , tudi kot multinick – pa nobenih težav ne delam, samo me očitno ne more, ker preveč dobr zgledam, pa babja foušija deluje :DDDD
In sem ga/jo tudi razkrinkala. Ker je svoje potem pobrisal, moj odgovor pa pustil….. Tako je to.

Ne nisem bela kravca, niti pod razno – pišem pa pod miltinicki, ja….. Z razlogom.

in danes ugotovljenoi, da me en “modi” zalezuje – že nekaj mesecev , tudi kot multinick – pa nobenih težav ne delam, samo me očitno ne more, ker preveč dobr zgledam, pa babja foušija deluje :DDDD
In sem ga/jo tudi razkrinkala. Ker je svoje potem pobrisal, moj odgovor pa pustil….. Tako je to.
[/quote]

In zakaj bi te “en modi” zalezoval več mesecev?

Tole je pa kr kravca sama napisala.

Mi je prislo na uho, da je bil on tud glavni pri napadu na Barco in ne Vaga, seveda neprijavljen:(
[/quote]

bo treba uha spucat…jst sm namreč all the time online….čim se komp resetira, se prijavim na mon, če me kdo privat kaj rabi ali če jaz kaj rabm, ali če kje kaj komentiram, da me potem lahk na privat povpraša če še nadalje kaj rabi……ja tule si ga kar fajn usekal..mene underkover tle ni že zlo lep čas…

kar se barce tiče sem dodal samo moje negativne izkušnje z njo fajtal se kaj dosti nisem, razen da sem povedal svoje mnenje, tem kjer so se bile krvave bitke pa tudi niso bile moj teren, poligon, tko da jih niti poiskati ne znam……

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Kaj točno podpiram če kupim Gorenjev sesalec? Kje ga izdelujejo?
[/quote]

en čungalunga ga dom apopoldan v garaži paca,,,bobi da logotip gorenja ni to je to…premium kvaliteta najvišjih standardov

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

en čungalunga ga dom apopoldan v garaži paca,,,bobi da logotip gorenja ni to je to…premium kvaliteta najvišjih standardov
[/quote] :))))) hahahahaaaaa kdaj boste preboleli….
odgovor: nikoli 😉

jaz bom vedno vaša protiutež :))))

:))))) hahahahaaaaa kdaj boste preboleli….
odgovor: nikoli 😉

jaz bom vedno vaša protiutež :))))
[/quote]

če ti gorenje predstavlja tako božanstvo…sicer meni glih protiutež nemoreš biti, ker s tabo nič ne bijem, niti nimam nič s tabo, tko da si boš mogla najt koga drugega

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

:))))) hahahahaaaaa kdaj boste preboleli….
odgovor: nikoli 😉

jaz bom vedno vaša protiutež :))))
[/quote]

sicer pa moje skromno mnenje…glede na to kak vneto braniš Gorenje bi se spodoblo, da bi ti Bobi dal eno svojo pesnitev s posvetilom, pa tisto zimsko kapo s cofom….

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

če ti gorenje predstavlja tako božanstvo…sicer meni glih protiutež nemoreš biti, ker s tabo nič ne bijem, niti nimam nič s tabo, tko da si boš mogla najt koga drugega
[/quote] Seveda čim je pohvala o Gorenju vi postanete lisasta krava 🙂

sicer pa moje skromno mnenje…glede na to kak vneto braniš Gorenje bi se spodoblo, da bi ti Bobi dal eno svojo pesnitev s posvetilom, pa tisto zimsko kapo s cofom….
[/quote] ne lahko mi smo eno zapoje v živo? A sprejmete izziv gospod vprašaj?

ne lahko mi smo eno zapoje v živo? A sprejmete izziv gospod vprašaj?
[/quote] Vprašanje seveda B. F

In zakaj bi te “en modi” zalezoval več mesecev?
[/quote]

Napišem drugič, ko se še “nabere” stockanje…. 😀

Napišem drugič, ko se še “nabere” stockanje…. 😀
[/quote]

Zalezovanje, po slovensko , ali stalking. 😀

Sramotno za modija, da zalezuje, ja.

Nalijmo si čistega vina. Gorenje je že nekdaj bil en šrot de luxe! Drugega v yugi pač ni bilo.
Sedaj je le še šrot ala SilverCrest ali nekaj sličnega, kitajčkom podobnega.
Reševala jih je le dobra servisna mreža, ki je že nekaj časa ni več in ugodna ponudba rezervnih delov. Ampak le za tiste, ki znajo doma kaj sami postoriti.

______________________

Enkrat pred mnogimi leti me je v eni tuji deželi daleč čez lužo eden mladenič vprašal od kod sem. Na moj odgovor je odvrnil, “hey, I think my fridge is from your country”…

Meni se je lani pokvaril njihov pralni stroj. Po 23 letih dela. A ni delal dovolj??

Meni se je lani pokvaril njihov pralni stroj. Po 23 letih dela. A ni delal dovolj??
[/quote]

Lubca, ti si mela še stroj iz cajtov, ko ni bilo še naravnano sodobno potrošništvo na čimprej dol s traku in iz skladišč h kupcu za 5 let tovarniške garancije, pol pa večinoma sranje, kot je to v tem desetletju :))))))))))a

o je blo, je blo…končar, obod cetije, sloboda….to je šele bil presežek kvalitete

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

o je blo, je blo…končar, obod cetije, sloboda….to je šele bil presežek kvalitete
[/quote]
Biti najboljši med najslabšimi, niti ni nek olimpijski dosežek.

______________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close