Niki
Ne vem, kakšni motivi so v ozadju, da nekdo ima več vzdevkov…, groza, koliko razcepljenih osebkov straši po netu :)))[/quote]
Koliko pa si jih naštela?
Eh, prav jim pride, da se lahko delajo norce iz tistih, ki pišemo skoz pod enim imenom. Imajo vklopljene števce ur, postov, dni, tednov….. kaj jaz vem česa še in delajo analize, ker so slabi s svojimi argumenti jim potem pride prav, da se spravijo na osebni nivo in te “dotolčejo” s tem koliko otrok imaš, kako ob tebi trpi tvoj partner itd.
Nekega uspeha sicer nimajo, veliko pa povedo o svojih (omejenih) predstavah o medsebojnih odnosih….
Pa dobro naj jim bo…. vsako tele ima svoje veselje….. tudi naš teliček….. 😉 :)))
Ne, japkica, to je preveč očitno. To so takile primeri:
“Japkica, ti zaobljeno jabolko, za zgled si vzemi zmedeno_samičko, žensko z modernimi nazori, neverjetnim okusom za glasbo in enkratnimi retoričnimi sposobnostmi.” :))
P.S.: Vsaka podobnost z osebami iz MON-ovega življenja je zgolj slučajna. :))
Jaz vedno pišem pod drugim nikom. Zakaj?
Ker mi ni do tega, da me kdo prepozna, ker mi ni do tega, da kdo iz mene dela subjekt za psihoanalizo.
Niti me ne zanima kdo je kdaj in s kom in zakja tu gor. Včasih preberem, včasih ne, kakor se mi zdi.
Nisem pa stalni gost MON, ne poznam stalnih piscev in mi dol visi za njihov intimni lajf.
Če preveč pišeš pod enim nikom, te hitijo na dolgo in široko analizirat, zato pa: ne hvala.
Ne, japkica, to je preveč očitno. To so takile primeri:
“Japkica, ti zaobljeno jabolko, za zgled si vzemi zmedeno_samičko, žensko z modernimi nazori, neverjetnim okusom za glasbo in enkratnimi retoričnimi sposobnostmi.” :))
P.S.: Vsaka podobnost z osebami iz MON-ovega življenja je zgolj slučajna. :))[/quote]
Hahaha… nisva se čisto razumeli. Pa nič hudega, m111 me menda je. 🙂
Jah, kaj čmo. Pač nismo vse tako moderne, retorično zverzirane, lepe in nezaobljene. Nekatere imamo pač bolj navadne lastnosti in naši robovi so oglati, da se kdo ne poreže na njih. ;)))) Nekatere smo pač čist navadne punce. No, japkice. 😉
Zanimivo, da v tem prebereš dajanje v nič. :)[/quote]
Potem pa napiši drugače, če želiš da drugače preberem :))))[/quote]
Eh, ne bom menjala stila pisanja. Kašen smeško je pa treba tudi prebrati. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.