Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nikar mi ne zamerite…

Nikar mi ne zamerite…

Not surprised – da nam ponujaš goveje…..bljak!!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

si sploh poslušala do konca?

pa daj tole

Ne, ko sem slišala prvi dve sekundi sem slišala vse.
Ok, ta drugi je še kar poslušljiv, imam ga tudi na telefonu za ring 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Čeprav se mi je kar zdelo kar beden karakter imaš,mi je ta “bljak” ob domači glasbi,povedal še kaj več.Očitno si še smrkljetina prisesana pri materi in fotru,ti je za tolerirati.

Čeprav se mi je kar zdelo kar beden karakter imaš,mi je ta “bljak” ob domači glasbi,povedal še kaj več.Očitno si še smrkljetina prisesana pri materi in fotru,ti je za tolerirati.[/quote]

To so pa zelo direktne besede. Saj “bljak” tudi mini ni ravno slišat na lep način izraženo mnenje, ampak glede na to, da tudi sama znaš zelo direktno (in nič v celofan zavito) napisat, kar imaš v mislih, me tvoje obsojanje njenega izražanja vseeno nekoliko čudi.

Sicer pa, ko smo že pri besedilih, pa čeprav “goveje” muzike, tole je pa moj izbor:
http://www.youtube.com/watch?v=qwwLO7l2zUc

http://www.youtube.com/watch?v=1bRDgJW19bk

Se strinjam in komentar toleriram.
In še ena lepa za vas..)

Čeprav se mi je kar zdelo kar beden karakter imaš,mi je ta “bljak” ob domači glasbi,povedal še kaj več.Očitno si še smrkljetina prisesana pri materi in fotru,ti je za tolerirati.[/quote]

Beden karakter? Zgleden vsekakor res ni – potem pa mi ga pokrpaj, da bo kao boljši oz bolj po tvoji meri 🙂
Me pa ob tem bolj zanima, kaj je narobe s tem, če človek pove, da ne mara, ne prenese neke zvrsti glasbe? Rabim zelo dober argument na to vprašanje.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Čeprav se mi je kar zdelo kar beden karakter imaš,mi je ta “bljak” ob domači glasbi,povedal še kaj več.Očitno si še smrkljetina prisesana pri materi in fotru,ti je za tolerirati.[/quote]

Beden karakter? Zgleden vsekakor res ni – potem pa mi ga pokrpaj, da bo kao boljši oz bolj po tvoji meri 🙂
Me pa ob tem bolj zanima, kaj je narobe s tem, če človek pove, da ne mara, ne prenese neke zvrsti glasbe? Rabim zelo dober argument na to vprašanje.[/quote]
če nekdo nekaj ne mara , se enostavno reče, ne hvala, mi ni všeč, brez neumestnih ko so bljak, ali pa goveje nenazadnej se gre za slovensko glasbo ki je ne znamo dovlj cenit, sicer je že vedno tako, nihče ni prerok v domači vasi…..jaz osebno če mi katra glasba ni všeč jo enostavno preskočim, vedno pa si dam možnost in prvo poslušam do konca, nato pa preskočim, če mi ni všeč….pravijo da je vsakemu treba dati prilonost da se izkaže, je tako? seveda je

Beden karakter? Zgleden vsekakor res ni – potem pa mi ga pokrpaj, da bo kao boljši oz bolj po tvoji meri 🙂
Me pa ob tem bolj zanima, kaj je narobe s tem, če človek pove, da ne mara, ne prenese neke zvrsti glasbe? Rabim zelo dober argument na to vprašanje.[/quote]
če nekdo nekaj ne mara , se enostavno reče, ne hvala, mi ni všeč, brez neumestnih ko so bljak, ali pa goveje nenazadnej se gre za slovensko glasbo ki je ne znamo dovlj cenit, sicer je že vedno tako, nihče ni prerok v domači vasi…..jaz osebno če mi katra glasba ni všeč jo enostavno preskočim, vedno pa si dam možnost in prvo poslušam do konca, nato pa preskočim, če mi ni všeč….pravijo da je vsakemu treba dati prilonost da se izkaže, je tako? seveda je[/quote]

Bljak je čisto kul izraz za ljudi, teme…..karkoli na forumu, za neznance, kaj bi se pretipkavala z olepševanjem in diplomatstvom….ni potrebe po tem na čvekih.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nikar mi ne zamerite če rada imam življenje, jaz sem kmečka dečwa, ki ga rada puuušim..lalala…zdaj pa še harmonika trtrtrtr. Gremo nahranit prašiče potem pa seksat, jej jeej juhubruhuhuuuu!

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

hahaha joj Sadni:)

Hahaha, nekako tako se res sliši goveja muzka…bravo Sadni 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


-.-.-.-.-.-
pod črto: je vse našteto bolje kot drkat na xxx filmčke na netu in komentarje na forumih ☺
ni tako slabega fu*ka v svinjaku, štali, seniku …. kot je prazen drk na netu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hahaha, nekako tako se res sliši goveja muzka…bravo Sadni :)[/quote]

Bravo? Nisem vedela, da se norčevanju “ploska”.

Hahaha, nekako tako se res sliši goveja muzka…bravo Sadni :)[/quote]

Bravo? Nisem vedela, da se norčevanju “ploska”.[/quote]

Torej nekaj novega zate 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če ga pa potegne na fešti v mestu kjer so vsi zafiksani kot prašiči in potem z enim veselo seksa je pa ok dečva?……cccccc

Bravo? Nisem vedela, da se norčevanju “ploska”.[/quote]

Torej nekaj novega zate :P[/quote]

Au, to pa boli.

Torej nekaj novega zate :P[/quote]

Au, to pa boli.[/quote]

Res? Oprosti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Au, to pa boli.[/quote]

Res? Oprosti.[/quote]

Sem mislila, da boš napisala, da si se hecala (tako sem saj dojela tvoj :P). Bi potem jaz napisala: Jaz tudi.

Ne rabim nič oprostit. Nisem nič zamerila.

Res? Oprosti.[/quote]

Sem mislila, da boš napisala, da si se hecala (tako sem saj dojela tvoj :P). Bi potem jaz napisala: Jaz tudi.

Ne rabim nič oprostit. Nisem nič zamerila.[/quote]

Hec je bil o tem, da je to nekaj novega zate, nisem se pa o tem kar je napisal Sadni, me je nasmejala njegova izvirnost.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


po tvojem okusu, z vložki ki ti ležijo…


če nekdo nekaj ne mara , se enostavno reče, ne hvala, mi ni všeč, brez neumestnih ko so bljak, ali pa goveje nenazadnej se gre za slovensko glasbo ki je ne znamo dovlj cenit, sicer je že vedno tako, nihče ni prerok v domači vasi…..jaz osebno če mi katra glasba ni všeč jo enostavno preskočim, vedno pa si dam možnost in prvo poslušam do konca, nato pa preskočim, če mi ni všeč….pravijo da je vsakemu treba dati prilonost da se izkaže, je tako? seveda je[/quote]

Bljak je čisto kul izraz za ljudi, teme…..karkoli na forumu, za neznance, kaj bi se pretipkavala z olepševanjem in diplomatstvom….ni potrebe po tem na čvekih.[/quote]

nonšalanca ti ni v pomoč, niti tu na forumu še manj pa v realnem življenju, pa četudi vlečeš tako ostre črte med tem kar počneš v reali in kaj v “virtuali”, sem prerpičan, da se enako obnašaš tu in tam…
kar sploh ni kritično, si kakršna si, ni tu kaj storiti, težava je da te popada sindrom fijakrstva in nedovzetnosti …in ti tega v svoji samozaverovanosti ne opaziš…to postavi nato te tvoje bljake v drugačen kontekst, nekako jim odvzame otroroško spontanost in igrivost…razumeš?


po tvojem okusu, z vložki ki ti ležijo…
[/quote]
Skoraj…
http://www.youtube.com/watch?v=LnzYG0ZkrXg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


po tvojem okusu, z vložki ki ti ležijo…
[/quote]
Skoraj…
http://www.youtube.com/watch?v=LnzYG0ZkrXg%5B/quote%5D
skoraj kopija tele večne klasike…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close