nežnost
A si za?
univdipl@hotmail.com
Piši mi kaj na mejl: univdipl@hotmail.com, če si za ….
LP, Matjaž
Ej Matjaž, znan al karkoli si že, vsaj potrudi se in napiši kdaj kaj bolj izvirnega, ne pa da je na vseh forumih tvoje isto sporočilo. Koga pa misliš, da boš pritegnil na tak način? Vse kaže, da nimaš glih dosti uspeha. Pejt rajši salomonca kupit, tam je veliko takih k ti k jim je dolgcajt zraven svojih partnerjev.
Forum je zaprt za komentiranje.