Neželjen otrok – moška debata
ko vam žena, partnerica, ljubica, … kar ena … ukrade “seme” in zanosi.
s časom ugotovite, da mati dela “berlinski” zid okoli otroka in vam odreka očetovske “dolžnosti & pravice” .. da vas izloča.
kaj narediti?
se da takega otroka razdediniti??
ga lahko biološki oče da v posvojitev???
mislim: če otroka ne morem učiti košarke, nogometa, nabiranja gob, pretepanja, kmečkega dela …. naj tudi ne bo MOJ!!
emmm … otrok ni moj samo zaradi semena … en sam spermij!! od 300+K ob špricu ☺
sem natipkal, da je ona naredila “berlinski/kitajski” zid ☺
skratka – dete je s stališča otroka očetu – pankrt ☺
btw: vsak otrok ima pravico do sorazmernega deleža (glede na potomce) – edinec pa do 1/3!!
glede na to kaj ti bereš .. je diskusija zaenkrat odprta ☺
btw: a je kakšna razlika med to temo in “plaža” romanom ☺ … 50 sencami česarkoli že, Hary Poterjem …
1. V spolnosti ti nihče ničesar ne ukrade. Saj najbrž veš, kdaj in kam namakaš svojega…torej bodi pripravljen na vse.
2. Če je mati naredila ščit okoli otroka in sebe je imela že razlog, se ti ne zdi?
3. To da si oče…tega ne more nihče zanikati. Drugo pa je, kakšen oče si?
Ubogi otrok, nič kriv…s svojim zadnjim delom si vse povedal, meni je zmanjkalo besed!
he he he .. a nehalo se ti je ob čisto običajni situaciji v družini ☺
kaj pa. če On hoče imeti še kaj otrok, pa žena, partnerka noče … in jih naštepa pri drugih ☺
dripci .. pejte služit za otroke pa boste vedeli zakaj se fu.k.a
Mama ima že razlog (dober), da ščiti svojega otroka pred “tujim otrokom”, ki ji je zaplodil otroka.
Sedaj “veliko dete” vidi vzvod v otroku, namen je – si pokoriti mamo…. z zanikanjem očetovstva, razdedinjenjem, dajanjem v posvojitev… se vrši čustven pritisk na mamo otroka, da bi popustila in se pokorila željam “velikega otroka”.
Eeeeeeeeeeeee “veliko dete” neide to tako, če bi rad maminga ziza boš moral mal drgač tole zastavit 😉
Vrata do nje se ne odpirajo s silo…. 😉
pa so že vse kokoške na kupu! kot ponavadi, kokodajs!
evo, veliko je takih primerov, ko si tip ne želi otroka, pi*ka mu trdi, da je na kontracepciji, kr si neumnica misli, da ko bo noseča, bo tip njen….. what a mistake to make!
Skratka, otroka ti ni potrebno priznati – v tem primeru pač v rojstnem listu piše “oče neznan” – nažalost sem to v praksi preveril.. 🙂
itak pa svetujem vsakemu moškemu, preden kateregakoli froca prizna, da naredi analizo DNK – jaz porivam toliko vezanih žensk, da je več kot samo “možno”, da sem marsikomu podtaknil marsikaterega pankrta…. toliko v ramislek vsem!
To je že res. Vendar, če si ga RES ne želi, bo za zaščito poskrbel SAM. Vsi pa vemo, da je brez kondoma bolj lušno a ne. :))
Tudi, če se ti ne zdi pošteno. Potem pač ne seksaj brez zaščite v deželi, kjer ne moreš zahtevat splava.
To je tako kot, da bi nekaj ukradel in potem stokal, kako je nepošteno, ko bi te kaznovali, medtem ko enega drugega pa niso, ker mu niso dokazali, da je kradel recimo. Če veš, da je kraja kazniva, pač ne kradi ali pa potem, ko te dobijo, prevzemi odgovornost in plačaj.
Saj ne da bi pritrjeval osnovnemu postu tukaj, vendar matere marsikdaj naredijo zid okoli otroka iz razlogov, ki niti slučajno niso v otrokovo korist. Velikokrat gre pri tem za razna maščevanja in izsiljevanja. In res je smešno, da ima pri marsikateri odločitvi v vezi otrok ženska izključne pravice, moški pa naj bi imel le izključne dolžnosti.
Za naredit otroka sta potrebna dva. Če eden namerno zavaja glede kontracepcije, gre za prevaro. Posledice te prevare bo nosil otrok v vsakem primeru, odgovornost za posledice pa bi morala biti pretežno na tistem, ki je varal.
Tudi če ona postavi zid okoli otroka, ga ne postavi v enem dnevu 😉 Zida ga cegu po cegu in on mirno gleda oz ji celo podaja malto…. Ko je zid narejen, ko on ne vidi več preko potem bi pa….. kaj nepriznal otroka, da se ji maščuje? :/
Mislim kaj je to? Koja glupa logika! Prej on ni ničesar opazil, ker je slep za vse kar naj bi videl v njej in otroku potem pa javkat, da ga ne pusti zraven….
Zraven bi lahko bil od spočetja naprej (in še prej) ampak ko j…e babo, on raje posluša zvok V6 mašine, pije pir, šlata kelnerce, peca najstnice…..itd ker on je dec, njemu še ni PCB uničil frnikul…..
Ja prov pol ju pa pusti, ker itak nista del tvojega življenja vsaj ne takšen kot bi si ga otrok in njegova mama zaslužila, ne pa da sedaj rovari s tem, da ne bo priznal, ko itak ve da je njegov…… bolano, nezrelo, glupo do konca, otroka izrabljat za izsiljevanje!
Tudi če ona postavi zid okoli otroka, ga ne postavi v enem dnevu 😉 Zida ga cegu po cegu in on mirno gleda oz ji celo podaja malto…. Ko je zid narejen, ko on ne vidi več preko potem bi pa….. kaj nepriznal otroka, da se ji maščuje? :/
Mislim kaj je to? Koja glupa logika! Prej on ni ničesar opazil, ker je slep za vse kar naj bi videl v njej in otroku potem pa javkat, da ga ne pusti zraven….
Zraven bi lahko bil od spočetja naprej (in še prej) ampak ko j…e babo, on raje posluša zvok V6 mašine, pije pir, šlata kelnerce, peca najstnice…..itd ker on je dec, njemu še ni PCB uničil frnikul…..
Ja prov pol ju pa pusti, ker itak nista del tvojega življenja vsaj ne takšen kot bi si ga otrok in njegova mama zaslužila, ne pa da sedaj rovari s tem, da ne bo priznal, ko itak ve da je njegov…… bolano, nezrelo, glupo do konca, otroka izrabljat za izsiljevanje![/quote]
Če razumem prav, ti izhajaš iz teze, da je ženska v osnovi poštena in iskrena, že zaradi dejstva, da je – ženska. Če pa slučajno ni taka, so jo v to prisilile okoliščine, ki jih je lahko povzročil le moški oz. velja prva teza.
Tako ena kot druga reakcija sta odraz posameznikove nezrelosti.
Forum je zaprt za komentiranje.