Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Neželjen otrok – moška debata

Neželjen otrok – moška debata

ko vam žena, partnerica, ljubica, … kar ena … ukrade “seme” in zanosi.
s časom ugotovite, da mati dela “berlinski” zid okoli otroka in vam odreka očetovske “dolžnosti & pravice” .. da vas izloča.

kaj narediti?
se da takega otroka razdediniti??
ga lahko biološki oče da v posvojitev???

mislim: če otroka ne morem učiti košarke, nogometa, nabiranja gob, pretepanja, kmečkega dela …. naj tudi ne bo MOJ!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Fak, lastnega otroka bi dal v posvojitev, ker se ne znaš zmenit z materjo svojega otroka? Podn od človeka.

Razediniš ga pa lahko, svojega deleža.

Ti nisi normalen!

Mati nima pravice očetu prepovedati stikov z otrokom.


emmm … otrok ni moj samo zaradi semena … en sam spermij!! od 300+K ob špricu ☺
sem natipkal, da je ona naredila “berlinski/kitajski” zid ☺
skratka – dete je s stališča otroka očetu – pankrt ☺

btw: vsak otrok ima pravico do sorazmernega deleža (glede na potomce) – edinec pa do 1/3!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sej on ga niti noče.


glede na to kaj ti bereš .. je diskusija zaenkrat odprta ☺
btw: a je kakšna razlika med to temo in “plaža” romanom ☺ … 50 sencami česarkoli že, Hary Poterjem …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To je pa kazen za dedce, ki nočejo seksat s kondomom, ker bojda nič ne čutijo. Tle ga maš vraga!

Še vedno nisi odgovoril, zakaj bi froca razedinil, če je njegova mati nardila berlinski zid? Ti boš pa še kitajskega za povrh?


kaj, ko bi se zamislila nad samo s sabo — o normalnosti … btw: kako hudo ti že zvoni bio-ura, da hočeš kotiti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

1. V spolnosti ti nihče ničesar ne ukrade. Saj najbrž veš, kdaj in kam namakaš svojega…torej bodi pripravljen na vse.
2. Če je mati naredila ščit okoli otroka in sebe je imela že razlog, se ti ne zdi?
3. To da si oče…tega ne more nihče zanikati. Drugo pa je, kakšen oče si?

Ubogi otrok, nič kriv…s svojim zadnjim delom si vse povedal, meni je zmanjkalo besed!


kaj, ko bi se zamislila nad samo s sabo — o normalnosti … btw: kako hudo ti že zvoni bio-ura, da hočeš kotiti ☺[/quote]

Ti kar napadaj, z nečim se moraš branit, ker se očitno počutiš ogroženega:).


he he he .. a nehalo se ti je ob čisto običajni situaciji v družini ☺

kaj pa. če On hoče imeti še kaj otrok, pa žena, partnerka noče … in jih naštepa pri drugih ☺

dripci .. pejte služit za otroke pa boste vedeli zakaj se fu.k.a

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM, če bejbe pogruntajo, kje si doma, bo pokalo!!!
Sicer pa natakneš tisto gumico in se rešiš dedičev.
Ali boš tudi ti razlagal tisto o koruzi in steklu??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Stari pa si ti ziher da ga je prou teb ratal narest??
A veš, da se ne bomo mi tuki neki zastojn naprezal pa to…:))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Mama ima že razlog (dober), da ščiti svojega otroka pred “tujim otrokom”, ki ji je zaplodil otroka.
Sedaj “veliko dete” vidi vzvod v otroku, namen je – si pokoriti mamo…. z zanikanjem očetovstva, razdedinjenjem, dajanjem v posvojitev… se vrši čustven pritisk na mamo otroka, da bi popustila in se pokorila željam “velikega otroka”.

Eeeeeeeeeeeee “veliko dete” neide to tako, če bi rad maminga ziza boš moral mal drgač tole zastavit 😉
Vrata do nje se ne odpirajo s silo…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

pa so že vse kokoške na kupu! kot ponavadi, kokodajs!

evo, veliko je takih primerov, ko si tip ne želi otroka, pi*ka mu trdi, da je na kontracepciji, kr si neumnica misli, da ko bo noseča, bo tip njen….. what a mistake to make!

Skratka, otroka ti ni potrebno priznati – v tem primeru pač v rojstnem listu piše “oče neznan” – nažalost sem to v praksi preveril.. 🙂

itak pa svetujem vsakemu moškemu, preden kateregakoli froca prizna, da naredi analizo DNK – jaz porivam toliko vezanih žensk, da je več kot samo “možno”, da sem marsikomu podtaknil marsikaterega pankrta…. toliko v ramislek vsem!

Za tožbo za ugotovitev očetovstva si že slišal?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


To je že res. Vendar, če si ga RES ne želi, bo za zaščito poskrbel SAM. Vsi pa vemo, da je brez kondoma bolj lušno a ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ni posteno to, da se zenska lahko samostojno odloci za splav – moski ga pa ne more zahtevati…. pol pa taksne babnice se moske tozijo za ocetovstvo – bolano!

zenskam pac otroc veliko vec pomenijo kot moskim… za moske so to vecinomo breme, ali “niujno zlo”

Je pošteno, ker otrok nastaja v ženskem telesu, ne moškem.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Tudi, če se ti ne zdi pošteno. Potem pač ne seksaj brez zaščite v deželi, kjer ne moreš zahtevat splava.

To je tako kot, da bi nekaj ukradel in potem stokal, kako je nepošteno, ko bi te kaznovali, medtem ko enega drugega pa niso, ker mu niso dokazali, da je kradel recimo. Če veš, da je kraja kazniva, pač ne kradi ali pa potem, ko te dobijo, prevzemi odgovornost in plačaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hvala, da “naju” tako tajiš ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj ne da bi pritrjeval osnovnemu postu tukaj, vendar matere marsikdaj naredijo zid okoli otroka iz razlogov, ki niti slučajno niso v otrokovo korist. Velikokrat gre pri tem za razna maščevanja in izsiljevanja. In res je smešno, da ima pri marsikateri odločitvi v vezi otrok ženska izključne pravice, moški pa naj bi imel le izključne dolžnosti.

Za naredit otroka sta potrebna dva. Če eden namerno zavaja glede kontracepcije, gre za prevaro. Posledice te prevare bo nosil otrok v vsakem primeru, odgovornost za posledice pa bi morala biti pretežno na tistem, ki je varal.

Tudi če ona postavi zid okoli otroka, ga ne postavi v enem dnevu 😉 Zida ga cegu po cegu in on mirno gleda oz ji celo podaja malto…. Ko je zid narejen, ko on ne vidi več preko potem bi pa….. kaj nepriznal otroka, da se ji maščuje? :/

Mislim kaj je to? Koja glupa logika! Prej on ni ničesar opazil, ker je slep za vse kar naj bi videl v njej in otroku potem pa javkat, da ga ne pusti zraven….
Zraven bi lahko bil od spočetja naprej (in še prej) ampak ko j…e babo, on raje posluša zvok V6 mašine, pije pir, šlata kelnerce, peca najstnice…..itd ker on je dec, njemu še ni PCB uničil frnikul…..

Ja prov pol ju pa pusti, ker itak nista del tvojega življenja vsaj ne takšen kot bi si ga otrok in njegova mama zaslužila, ne pa da sedaj rovari s tem, da ne bo priznal, ko itak ve da je njegov…… bolano, nezrelo, glupo do konca, otroka izrabljat za izsiljevanje!

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tudi če ona postavi zid okoli otroka, ga ne postavi v enem dnevu 😉 Zida ga cegu po cegu in on mirno gleda oz ji celo podaja malto…. Ko je zid narejen, ko on ne vidi več preko potem bi pa….. kaj nepriznal otroka, da se ji maščuje? :/

Mislim kaj je to? Koja glupa logika! Prej on ni ničesar opazil, ker je slep za vse kar naj bi videl v njej in otroku potem pa javkat, da ga ne pusti zraven….
Zraven bi lahko bil od spočetja naprej (in še prej) ampak ko j…e babo, on raje posluša zvok V6 mašine, pije pir, šlata kelnerce, peca najstnice…..itd ker on je dec, njemu še ni PCB uničil frnikul…..

Ja prov pol ju pa pusti, ker itak nista del tvojega življenja vsaj ne takšen kot bi si ga otrok in njegova mama zaslužila, ne pa da sedaj rovari s tem, da ne bo priznal, ko itak ve da je njegov…… bolano, nezrelo, glupo do konca, otroka izrabljat za izsiljevanje![/quote]

Če razumem prav, ti izhajaš iz teze, da je ženska v osnovi poštena in iskrena, že zaradi dejstva, da je – ženska. Če pa slučajno ni taka, so jo v to prisilile okoliščine, ki jih je lahko povzročil le moški oz. velja prva teza.

Tako ena kot druga reakcija sta odraz posameznikove nezrelosti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close