Neregistrirani
Ne delam seznama, kdo se mi vse pusti, tu pa tam se najde kdo, ki povzdihuje….nad mojimi posti, tudi ti spadaš na seznam :P[/quote]Eh, Calipso ti si še ena v vrsti, ki je podala “negativno mnenje” na registriranovo fehtanje po ZS-jih….
Sedaj pa teka za tabo in cvili k ga “tišči”…… 😉
No škoda da je ta izjemna tema tako hitro šla v pozabo…
Naj se tu zahvalim vsem, ki odkrito in prikrito paktirate z mano in me podpirate pri mojem delu, ki mi namenjate vaš prostor da disku, da lahko spravljam gor svoje backupe tabel in podatkovnih baz (lol), posebno bi se pa zahvalila tistim, ki avtorici potrpežljivo odgovarjate na njene realne ali irrealne probleme in vse protislovne mešanice stvarnega in metafizičnega in nerešljivega in nemogočega, da bo vendar našla pravo smer in bo konec neskončnih zank svetobolja in samopomilovanja. Pa še posebno priznanje njeni odlični terapevtki.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
ehh … pejt ti nekam … sedaj si pa uničila statistiko širokih, zamaščenih,, mahedrajočih, preko stola visečih ženskih riti MON_a[/quote]
NM-3w, če si eno monovko videl oz poznaš takšnih mer kakor si jo opisal še ne pomeni, da smo vse take 😛
Bikini_, je pomembno za čvek, da imaš dobro rit? Res me zanima, kako bi nam razložila korelacijo med čvekom in dobro ritjo ?
ehh … pejt ti nekam … sedaj si pa uničila statistiko širokih, zamaščenih,, mahedrajočih, preko stola visečih ženskih riti MON_a[/quote]
NM-3w, če si eno monovko videl oz poznaš takšnih mer kakor si jo opisal še ne pomeni, da smo vse take 😛
Bikini_, je pomembno za čvek, da imaš dobro rit? Res me zanima, kako bi nam razložila korelacijo med čvekom in dobro ritjo ?[/quote]
ste tudi take, da zasedete same celo klopco v parku za 3 osebe ☺
NM-3w, če si eno monovko videl oz poznaš takšnih mer kakor si jo opisal še ne pomeni, da smo vse take 😛
Bikini_, je pomembno za čvek, da imaš dobro rit? Res me zanima, kako bi nam razložila korelacijo med čvekom in dobro ritjo ?[/quote]
ste tudi take, da zasedete same celo klopco v parku za 3 osebe ☺[/quote]
Ne bodi tako skromen, moja rit pokrije tretjino tivolskega parka….za klopce pa bolje, da ne veš kje se mi vse “zataknejo” :))))
Ne delam seznama, kdo se mi vse pusti, tu pa tam se najde kdo, ki povzdihuje….nad mojimi posti, tudi ti spadaš na seznam :P[/quote]Eh, Calipso ti si še ena v vrsti, ki je podala “negativno mnenje” na registriranovo fehtanje po ZS-jih….
Sedaj pa teka za tabo in cvili k ga “tišči”…… ;)[/quote]
Revše, ki tuli in cvili kar naj, ni moj oz naš problem, da drugače ne zna reševati ovir na čveku…v življenju…
ste tudi take, da zasedete same celo klopco v parku za 3 osebe ☺[/quote]
Ne bodi tako skromen, moja rit pokrije tretjino tivolskega parka….za klopce pa bolje, da ne veš kje se mi vse “zataknejo” :))))[/quote]
,tr mora imeti Bikini majhno in čvrsto ritko, da babje riti MON_ov padejo še v statistiko
,tr mora imeti Bikini majhno in čvrsto ritko, da babje riti MON_ov padejo še v statistiko[/quote]
Prav malo mi je mar za njeno rit, še manj za statistiko :P[/quote]
šej … če si hotela izraziti svoje mnenje — ga lahko natipkaš ☺
o občutkih babnic pa itak največ vedo O.B. in olvejz vloški ☺
ehh … pejt ti nekam … sedaj si pa uničila statistiko širokih, zamaščenih,, mahedrajočih, preko stola visečih ženskih riti MON_a[/quote]
NM-3w, če si eno monovko videl oz poznaš takšnih mer kakor si jo opisal še ne pomeni, da smo vse take 😛
Bikini_, je pomembno za čvek, da imaš dobro rit? Res me zanima, kako bi nam razložila korelacijo med čvekom in dobro ritjo ?[/quote]
Rit lahko pri čveku poskrbi z višje harmonije:)))
NM-3w, če si eno monovko videl oz poznaš takšnih mer kakor si jo opisal še ne pomeni, da smo vse take 😛
Bikini_, je pomembno za čvek, da imaš dobro rit? Res me zanima, kako bi nam razložila korelacijo med čvekom in dobro ritjo ?[/quote]
Rit lahko pri čveku poskrbi z višje harmonije:)))[/quote]
Res ? Zanimiva teza. Nisem še opazila, da bi mi lastna rit vplivala na moje razpoloženje, bolj harmonične odnose.
Forum je zaprt za komentiranje.