Neregistrirani
Calypso
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BAxNwpKBaaU
Kolikor sem te uspel prebrati,si žleht ženska.K večjemu si grozna še toliko bolj,ker si ženska.Če si.
Še s palico se te nebi dotaknil.
Pa je kaj na tem, da se da oceniti, da ima nekdo v redu natalno karto nekdo pa slabo? Oz zadnjič sem nekje zasledila tvoj tekst, da si navedla o Houstonovi, da je imela slabo aspektirano – kako se to ve? Je npr to slabo, če nimaš v karti nobenega “kvadrata” in veliko “trikotnikov” ? Daj antilopa, malo nas razsvetli s tem znanjem. Hvala 🙂
Zakaj bi jokala??! Folka je več kot preveč…jokaš morda ti, ker imaš zavoženo življenje, si nesiguren vase in nimaš nobene perspektive kaj bi s sabo – kar zjokaj se nad svojo bedno in debilno eksistenco; morda se ti med jokom porodi kakšna ideja.
Ko se že ukvarjaš z mano – lahko bi se bolj potrudil v nesramnosti in zlobnosti do mene, če se ne zmoreš bolj potruditi je res bolje, da se tega več ne greš (ne z mano, niti s kom drugim).
A veš da tud če si neregistrirana, je tvoj slog še kako prepoznaven in tudi tisti ki smo registrirani, nam ni vsem do druženja. Tole pišem neregistrirana, da si ne boš umišljala da me poznaš preko vzdevka. Če si ena zmešana forumašica ali par njih dela tabelo, še ne pomeni da si notri in da je vsem mar, kakšna oseba se skriva za določenim vzdevkom.
A veš da tud če si neregistrirana, je tvoj slog še kako prepoznaven in tudi tisti ki smo registrirani, nam ni vsem do druženja. Tole pišem neregistrirana, da si ne boš umišljala da me poznaš preko vzdevka. Če si ena zmešana forumašica ali par njih dela tabelo, še ne pomeni da si notri in da je vsem mar, kakšna oseba se skriva za določenim vzdevkom.[/quote]Nekateri bi pač radi bili v centru pozornosti, če ne s simpatičnostjo, pa z antipatičnostjo. Tista zmešana forumašica ali par njih pa si delajo tabelo, ker verjetno nimajo dobrih terapevtk.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kdor ima prazno življenje, se pač vtika v življenje drugih. Jih zasleduje, zbira njihove podatke, sestavlja.
Katenjka, kot sem ti že pvoedala. Vem, da težiš vsaj dvem osebam s podobnimi posti kot meni. Vidim na MONu. Domnevam pa, da nas je še več.
Skuliraj se, začni urejat svoje življenje. Ostale ljudi pa raje pri miru pusti. Boš bolj mirno spala. Ne pa, da ponoči urejaš zapiske, sestavljaš, težiš ljudem, ki ne želijo imeti opravka s tabo.
Bo šlo?
A veš da tud če si neregistrirana, je tvoj slog še kako prepoznaven in tudi tisti ki smo registrirani, nam ni vsem do druženja. Tole pišem neregistrirana, da si ne boš umišljala da me poznaš preko vzdevka. Če si ena zmešana forumašica ali par njih dela tabelo, še ne pomeni da si notri in da je vsem mar, kakšna oseba se skriva za določenim vzdevkom.[/quote]
Brez zamere, ampak prav malo mi je mar kdo si pa s tem ne mislim povedat, da te hočem užalit in ti dati vedet, da nisi nič vredna. Ne, niti pod razno. Želim le povedat, da ne analiziram tvojih postov, da mi je vseeno, če imaš sto nikov. Spoštujem tvojo željo po anonimnosti. Jaz ti ne sledim. Živi in pusti živeti. Ene psihotične zasledovalke imam dovolj.
Forum je zaprt za komentiranje.