Nerazumne ženske
Ne razumem žensk, za katerimi smo pred leti v njih vlozili veliko casa, energije ocitno samo zato, da so si nabijale svoj ego. No takrat so bile atraktivne, so se norcevale iz nas, izkoristile poznanstva da so se na koncu potegnile z nasimi kolegi. No sedaj po 15 letih z otroki pridejo nazaj jamrat da so pa samske. Ja in kaj ti naj zdaj jaz ce si ti samska? To niso vec moji problemi in tudi atraktivna mi nisi vec sedaj. Ravno obratno, odbijate. Ce takrat nisem bil dovolj dober zate zakaj bi bil pa sedaj ko imas ze svoje otroke?
Pik, 01.09.2025 ob 08:15
Ne razumem žensk, za katerimi smo pred leti v njih vlozili veliko casa, energije ocitno samo zato, da so si nabijale svoj ego. No takrat so bile atraktivne, so se norcevale iz nas, izkoristile poznanstva da so se na koncu potegnile z nasimi kolegi. No sedaj po 15 letih z otroki pridejo nazaj jamrat da so pa samske. Ja in kaj ti naj zdaj jaz ce si ti samska? To niso vec moji problemi in tudi atraktivna mi nisi vec sedaj. Ravno obratno, odbijate. Ce takrat nisem bil dovolj dober zate zakaj bi bil pa sedaj ko imas ze svoje otroke?
Prava izbira partnerja je boljša kot vsak mijonski dobitek na lotu.
Ogromno žensk doživi podobno…
Pa se redko urajmata dva, ki imata iste skupne cilje…
Pač, daj jo na ignor, naj gre tja, kamor je pred leti šla.
Tudi jaz ne razumem moških (ali pa žensk), ki 15 let po nekem razhodu še vedno razmišljajo o tistem človeku in trdijo da jim menda sedaj ni všeč. Ne razumem. Čudaško do amena. Razglabljat o njih s popolnimi neznanci in žrtev špilat….še manj razumem. Nimate res nobenega ponosa? Kaj za vraga si počel zadnje 15 le, da si mentalno še vedno tam kjer si bil 15 let nazaj?
Pik
ker kuzla ne razume , da nihče ne želi biti drugai zbira. ahahaha NIKOLI LOČENKO, SAMSKO DRUŽBOSLOVKO TOXIČNO FEMINISTKO. NIKOLI SAMSKO MAMICO.
nikoli samico z froci. niti ne fukaj te sodrge babje. niti pogavjaraj se ne. to so največje kurbetine ki so jih celo, mooški keremu je dala pizdo za froce , pustili. pol veš kaki drek so te babe ničvredne.
Pa saj ne pridejo k tebi jamrat, ker bi sedaj tebe videle kot realnega naslednjega partnerja. Tako kot te niso v tej vlogi videle v preteklosti. Misliš, da so kdaj k ta resnim kandidatom hodile jamrat? Kje neki. Jamrat so hodile k tebi, ker si jih bil pripravljen poslušat in ker jim je bilo v resnici vseeno zate in za odnos s teboj. Tebi to očitno ni bilo jasno in te zato zdaj čudi, da se zdaj neka ženska do tebe obnaša točno tako, kot se je že ves čas. Ona se do tebe ni spremenila popolnoma nič.
Ti si pa čuden, da spreminjaš svoj odnos do ljudi na podlagi tega, da se starajo. Tako kot se vsi.
Anonimno 3469, 01.09.2025 ob 15:18
Pik
ker kuzla ne razume , da nihče ne želi biti drugai zbira. ahahaha NIKOLI LOČENKO, SAMSKO DRUŽBOSLOVKO TOXIČNO FEMINISTKO. NIKOLI SAMSKO MAMICO.
nikoli samico z froci. niti ne fukaj te sodrge babje. niti pogavjaraj se ne. to so največje kurbetine ki so jih celo, mooški keremu je dala pizdo za froce , pustili. pol veš kaki drek so te babe ničvredne.
Brez skrbi, anonimno 3468. Tebe se ne bi nobena niti s palico dotaknila. Še tebi enake psihične bolnice se te na daaaaaleč ognejo, ker smrdiš po gnilobi.
Forum je zaprt za komentiranje.