Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nepremičninski davek – kmalu?

Nepremičninski davek – kmalu?

Kaj so zdaj naši načrtovalci nepremičninskega davka rekli? Bo ali ne bo?

Čakajo na drugi mandat zato so tiho, ker se bližajo volitve. Takrat bodo novi davki, višji davki, davki na davke, če bodo spet na oblasti.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tektonic, 11.09.2025 ob 16:48

Kaj so zdaj naši načrtovalci nepremičninskega davka rekli? Bo ali ne bo?

Ne želi si davek,ker tebe bodo obrali.Politiki kmajo svoje hiše,vile ocenjene kot da živijo v utici.Bogati bodo spet najbolje skozi prišli.

V Sloveniji nikoli,…preveč ”poštenih” državljanov je parkiralo presežek ”pošteno” zasluženega denarja v zidove in parcele.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close