Splash › Forum › Starševski čvek › Nepremičninski davek – kmalu? Nepremičninski davek – kmalu? Tektonic 11.09.2025 ob 16:48 zadnji odgovor 11.09.2025 ob 18:51 Kaj so zdaj naši načrtovalci nepremičninskega davka rekli? Bo ali ne bo? Prijavi Re 11.09.2025 ob 18:16 zadnji odgovor 11.09.2025 ob 18:51 Čakajo na drugi mandat zato so tiho, ker se bližajo volitve. Takrat bodo novi davki, višji davki, davki na davke, če bodo spet na oblasti. Prijavi Anonimno 8958 11.09.2025 ob 18:22 zadnji odgovor 11.09.2025 ob 18:51 Odgovor na objavo uporabnika Tektonic, 11.09.2025 ob 16:48Kaj so zdaj naši načrtovalci nepremičninskega davka rekli? Bo ali ne bo? Ne želi si davek,ker tebe bodo obrali.Politiki kmajo svoje hiše,vile ocenjene kot da živijo v utici.Bogati bodo spet najbolje skozi prišli. Prijavi Anonimno 1549 11.09.2025 ob 18:51 zadnji odgovor 11.09.2025 ob 18:51 V Sloveniji nikoli,…preveč ”poštenih” državljanov je parkiralo presežek ”pošteno” zasluženega denarja v zidove in parcele. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.