nemci so dokazano potomci rzsov
Odgovor na objavo uporabnika
Zuid, 14.09.2025 ob 06:22
Zuid, 14.09.2025 ob 06:22
Nemci so potomci židov.Malo zgodovino obnovi.
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5082, 14.09.2025 ob 10:42
Anonimno 5082, 14.09.2025 ob 10:42
neumno si, zabito , nerazgledano, neuko z dna družbene lestvice. ko so rusi vdrli v berlin leta 45 so posilili okrog pol milijona berlinčank, od 10 20 do 50 let, kar je prišlo pod roke. to so počeli po vsej nemčiji, kamor so stopili, kaj misliš, da so te ženske splavile, kdo pa je takrat to znal, saj ni bilo nikogar, vs eje bilo porušeno. živeli so kot podgane. posilstva so bila cena za podpiranje nacističnega režima, ki ga je vodil norec hitler, v sloveniji pa bela garda domobranci.
Ćefur zahojen, pojma nimaš, seveda so splavljale, če ne namenoma pa nenamenoma, genom podljudi preprosto ni kompatibilen z genomom ljudi in nadljudi, torej je plod sam od sebe odmrl.
Forum je zaprt za komentiranje.