Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nekdo piše pod mojim nickom

Nekdo piše pod mojim nickom

Pod temo šminkanja je neka nesramna oseba uporabila moj nick in pisala nesramnosti. Vsem ženskam, ki jih ta oseba zmerja, naj povem, da tisto ni moje. Moji so le trije posti (en dolg, še en, ki taokj sledi, ter tistii, kjer je zapisano o mački, ki cvili). V svojih postih nisem uporabljala nobenih nesramnih besed.

Skalca, pomiri se. Tisti kreten ki je to pisal, zihr nima v lajfu nič drugega za počet kot se samo z bedarijami ukvarjat. Joj kaj mi gredo taki na živce!!!!

skalca – briga te..

vitka

zakaj si ne registriraš nick in se izogneš tem neprijetnostim?

…ti kr poslušaj tetko edith-! 😉

deedee, nič bati, sem jaz edith, ampak na domačem računalniku se ne morem prijaviti… očitno nimam omogočenih cookcijev :))

Hvala, Edith- za nasvet. Sem že uredila. Sploh ne vem, zakaj se tega že nisem sama spomnila.

Res nesramno od te ki je to naredila.Sem prebrala temo šminkanje zato vem o kom se gre.Pošlji jo nekam tisto..Glavno ,da si povedala ,da nisi ti tisto napisala.

Skalca, malenkost :o)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close