Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nekaj me zanima

nekaj me zanima

z enim tipom sva se dobla tak na slepo…. pa mi je pač rekel da če bom vredi me bo poljubil če ne pa se boma samo menla….in ko se dobima me pač poljubi… potem drugi dan se poklice….pol pa se več ne slisiva…no in ka bi zdaj naj to pomenilo????

le kaj bi to pomenilo?

Pa kolko si ti stara? Tlinajst? Kaj naj bi to pomenilo ? Da je tip dobil kar je hotel, zdaj je pa pri drugi, kolegom pa razlaga, kako je spet eno “nategnil”. Žal si mu bila le trofeja. Ok, mogoče je pa zbolel in ima norice … Malo pameti v glavo dekle in ne pusti se vsakemu kušvat, ki mimo pride. LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close