negovalka ali druga pomoč starejšim – izobraževanje
Pozdravljeni, obstaja možnost da ostanem brez službe. Razmišljala sem kaj bi počela. Dobila sem idejo da bi pomagala, obiskovala, negovale starejše osebe. Ker na tem področju nimam izkušenj, bi rada za začetek obiskala kakšen tečaj ali seminar na to temo.
Ali mogoče kdo od vas ve kaj o tem?
Hvala lepa.
Poglej na net-u za Socialnega oskrbovalca imajo tečaj, ki je kot V. stopnja srednja šola, vendar ne nadomesti srednje šole. S tem nazivom lahko delaš po domovih za ostarele, pomagaš invalidom itd…
Mislim da imajo ta tečaj preko zavoda za zaposlovanje samo nisem čisto sigurna, poglej na straneh Ljudskih univerz če imajo ta tečaj.
Forum je zaprt za komentiranje.