Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nedostopni moški

Nedostopni moški

Kaj pa če je avtorica zgolj napačno sklepala, da so moški nedostopni zato ker ne pozdravljajo? Mogoče so pa samo neolikani. Ali pa je mogoče ona nezanimiva? Kdo bi vedel…..[/quote]
Nekdo, ki ne pozdravi nazaj, je gotovo manj dostopen, kot tisti, ki pozdravi. Neodzdravljanje že samo po sebi velja za neolikano. Človek, ki ga ne poznaš, ti je težko nezanimiv, razen če sodiš o videzu. Olikano se mi zdi odzdravit vsakemu, ki pozdravi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekdo, ki ne pozdravi nazaj, je manj dostopen?:) Kaj če je le zamišljen, osredotočen na druge stvari in ga pozdrav neznanca preseneti, da ne odreagira tako hitro ali sploh ne registrira?:) Hm, meni se je to recimo zgodilo danes, ko sem hodila po pločniku. Nasproti je prišla ženska, nisem je videla v obraz, nakar me pozdravi. In ko je že bila mimo, se obrnem, da bi videla kdo sploh je:)). No, bilo je prepozno…in zdaj sem izpadla totalno nedostopna:))

Marko je pač mogu nekaj pametnga napisat, ane…

Goldfish, zamišljena ali ne, za tistega takrat nisi bila dostopna. Morda si zamudila svojo veliko priložnost. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kakšna naj bi bila ta veeeelikaaaa priložnost?:)

In kakšna naj bi bila ta veeeelikaaaa priložnost?:)[/quote]
Morda nikoli ne boš izvedela. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kakšna naj bi bila ta veeeelikaaaa priložnost?:)[/quote]
Morda nikoli ne boš izvedela. :)[/quote]

To itak ne bom zvedela, ampak vseeno…kaj si mislil pod velika priložnost? Oz, kaj bi tebi to predstavljalo, kak konkreten primer?

Priložnost za zanimivo poznanstvo recimo. Mogoče je bil celo nekdo, ki si ga že kdaj “opazovala” in je zdaj šel mimo tebe še “zadnjič”, ne vem, možnosti je veliko, uporabi domišljijo. Saj ne, da bi ti rad vzbujal slabo vest. Življenje običajno vedno ponudi novo priložnost, mogoče manj, mogoče pa bolj očitno, ampak čas teče. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ne vem o čem ti to:).

Mare je švoh prebral in ni videl, da te je pozdravila ženska. Šment, zdaj ti je možnost za njeno poglobljeno spoznavanje splavala po vodi! 😀

Vseeno si mislim, da življenje nastavi bolj jasne markerje, kot zgolj mimobežen pozdrav. Če se že gremo tega, da ima nekaj izven nas več kontrole nad našimi možnostmi kot mi sami.

Krivokljun Mare je predvideval, da ima ta ženska nekega sorodnika, ki bi ga Ribica lahko spoznala in bi bil tamam zanjo…… 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Možnosti je neomejeno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Možnosti je neomejeno. :)[/quote]Ja to pa, samo moraš bit odprt/pripravljen za/na drugačne načine razmišljanja… hi, hi, hi…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To je otročje, no, upam da se je Mare samo neposrečeno pohecal.


Hočeš reči da nad nami bdi neka sila ki poskrbi za to, da se dva najdeta?

Ne. Čudne ugotovitve vlečeš.

Saj se ni samo on….. :)))
Daj se še ti kdaj malo nasmej, bodi malo (še) otrok, ne bit skoz tako resna, saj se (skoz) samo hecamo 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Možnosti je neomejeno. :)[/quote]Ja to pa, samo moraš bit odprt/pripravljen za/na drugačne načine razmišljanja… hi, hi, hi…..[/quote]

Moj dogodek ne more nakazovati na to ali sem odprte narave ali ne. Seveda je povsod polno priložnosti, samo vprašanje za katero stvar:). Se ne ukvarjam z mislimi, kaj bi bilo, če bi…ker sem človek akcije:).


Potem me pa razsvetli kaj si hotela povedat s tem.

Ne morem ti razlagat vsake svoje besede, očitno imaš težave z razumevanjem. S svojega vidika sem čist razumljivo napisala.

Ne moreš ali nočeš ? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Jaz sem razumel tako, kot sem napisal. Torej, ne moreš ali nočeš razložit?

Noče. Saj je napisala dovolj razumljivo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi prav. Ampak naj se potem ne čudi če bo v resničnem življenju kdaj prišlo do nesporazuma zgolj zato, ker si bo nekdo njene besede razlagal po svoje. Tako kot pravi Goldfish, ko oseba A zamišljenost osebe B na ulici lahko razume kot nedostopnost. 🙂

Meni je jasno, da večina konfliktov in sporov med ljudmi nastane izključno zaradi nerazumevanja oz. napačnega razumevanja. Ni dobro bit preveč trmast in vztrajat vedno pri svoji eni in edini razlagi, ki je nam tako preprosto razumljiva. Ravno zaradi tega, ker ljudje različno razmišljamo in po različnih poteh prihajamo do enakih ugotovitev. Prav tako, pa iz ene ugotovitve oziroma mnenja lahko različno sklepamo oziroma jo različno razumemo, kaj je avtor želel povedati, če tega ne razjasnimo dovolj natančno, dovolj široko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close