Ne želim si imeti otrok, nikoli si jih nisem želela. Imajo pa me za čudno. Vsi m govorijo, da je to najlepše, da je pa že čas, da bi imela otroke. Kdaj si boš ustvarila družino.
Je še katera taka, da si tega ne želi in kako se ubrani takih komentarjev?
Podobno pri meni.
Moških nikoli ne gnajvijo glede otrok, ženske pa smo kot strelovodi za take izjave.
Povrh tega pa vedno naletim na moške, ki so sicer samski, ampak hočejo kar takoj imet otroke.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]