Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ne želi poroke…

ne želi poroke…

Zakaj ga siliš s poroko? Če vama gre, bodi vesela da je vse ok. Poroko so si izmislili cca. 10.000 let nazaj zato da je bila žena podrejena možu. Malo poglej v zgodovino zakaj so se ljudje poročali in od kje prihaja obred in boš videla da ne zaradi romantike. Če je v igri kakšen pravni razlog bi še razumel, da mu pa kar tako težiš (v smislu, saj se tudi prijateljice in sosede poročajo, tradicija itd.) je pa čisto mimo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close