Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem kaj mi bo moški?

Ne razumem kaj mi bo moški?

Preberi si na temo psihopat. Čaki, ti si totalno brez čustev? Še nikoli nisi imela nikogar rada? Verjetno, te nikoli ni nihče pohvalil, ko si bila majhna? Oče te ni ošvrknil niti z učem. Verjetno tebi še roža crkne?

bitno da imaš pasjelizca zraven sebe.

V bistvu ne razumeš prav dosti življenja, se vidi, da se ti ni treba za nič truditi, zato si tako prazna in dolgočasna.

Vglavnem ti nisi zanimiva normalnemu moškemu z izobrazbo in kariero, vsaj ne kot ženska, zanimiva si izključno kot spolna partnerica, ljubica.

Še nekaj let boš zanimiva raznim žigolom in fuk fehtarjem preko portalov, potem boš prestara. 35 je max za take, potem te še povohali ne bodo ve, za tabo pridejo mlajše take, kt si ti.

Ni prave rešitve zate. Verjetno boš ostala sama. Mogoče si boš iz obupa po 35. omislila kakega otroka, fuk fehtar, ki ti ga bo naredil, pa te bo itak zapustil.

Na starost boš ostala sama in zagrenjena. Žal.

Smešno… Ona ni odvisna od nikogar, še najmanj pa od moških, je povsem samostojna, svobodna ženska…

Pozablja pa, da živi od očkovega denarja (on je menda moški, ali?), okoli lazi na račun nekih sluzavcev, ki morajo plačat družbo ene mlade češplje (in so tudi moški), službe nima, za sluzavce bo kmalu prestara, očka pa lahko kadarkoli zapre finančno pipico, proda bajto in parcelo ter se odloči, da bosta šla z ženo na stara leta lepo na Tajsko 😀 Ali še huje, si umisli novo mlado ljubico ranga svoje hčerkice, ki mu bo malo z ritjo pomigala in bo od njega dobila vse in še več 😀

Avtorica je eno ubogo revše, ki je 100% odvisna od starih bogatih dedcev pa še z denarjem ne zna, če misli, da je 25k dovolj za nov avto, investicije v sklade, nove cunje in vplačilo potovanj… razen, če kupuje rabljenega cliota, igra loto in bo vplačala dopust v kampu na Hrvaškem, potem ji bo pa tudi za cunje še ostalo…

Še en domišljijski spis nevoščljivega osebka, ki mu je edina uteha, očrniti zadovoljno, opolnomočeno mlado žensko. Rabi ideje in potrditve še z mona, kako to doseči s čim manj truda. Obseden je z nečim, kar je močnejše od njega. Ne prenese. Težave nekega narcistično organiziranega osebka.

Odgovor na objavo uporabnika
Lepotička, 01.09.2023 ob 06:03

Sem ženska 29, preskrbljena do konca življenja z dediščino ko bom na vrsti, drugim skladom ki mi ga ati vplačuje, nov avto, diploma v žepku, na strehi sončne celice in mir v srcu.

Živim doma, stroški 0, lepa mansarda, ko gredo starši v panzion bodo še kosili in vrtnarili to fižolo in paradajz, potem v dom in vse je moje cca 600k hiša in posest. Prodam in lepo živim v majhni sobici v LJ v penzionu pri 50 letih. Nekaj še našparam, mogoče par let tujine za dušo in potem spet samo uživancija.

Kaj mi bo moški?

Ko zasrbi imam Tinder, Bumble ali Hinge kaj bo on hišnik? Oploditelj? Vedno bolj se mi zdi da samo težijo.

Res me zanima kaj mi lahko ponudite.

Razen če ima par milijev pod roko da me upokoji in mi da dopust do konca življenja in dvigne standard me ne zanima. Pa še to bo naredil samo če dam otroke. Počasi me mineva tudi to.

Potujem, uživam, plavam, seksam kogar hočem, imam svoje hobije, čas zase, romance, avanture, dopuste. Sedajle imela 3 tedne dopusta v firmi, preko escort me naročnik fly outal in plačal par tisoč za nočno druženje. Šla malo na sprehod po CasaBlanci in domov.

Torej?

Ista si ko moja v življenju je že vse živo probala…brez otrok

Živi pa tako kot ti….

    Zakon za mene ni sem dobro situiran rad imam tako pa tudi če je po malem kurba in prasica za mene ni pomembno važno je to da se sproščeno počutiš in da v življenju uživaš…

Problem bo, ko si bo očka omislil eno tako, kot je avtorica….

Itak provokacija….

Če pe že, si pa pi mojem merilu samo ena izmed mnogih revnih c…p, ki si samo želijo, da bi živele to zgodbo!

Ok?

Tebi še pasjih briketov ne bi ponudil.

 

Iskreno mnenje s tako miselnostjo se ne ploditi da bo čimmanj takšnih kot si ti!

P.s. moški ima več ponuditi kot pa ženska!

Ja mas k vam je dedek še naštimal vse

Odgovor na objavo uporabnika
Portret45, 04.09.2024 ob 12:31

Še en domišljijski spis nevoščljivega osebka, ki mu je edina uteha, očrniti zadovoljno, opolnomočeno mlado žensko. Rabi ideje in potrditve še z mona, kako to doseči s čim manj truda. Obseden je z nečim, kar je močnejše od njega. Ne prenese. Težave nekega narcistično organiziranega osebka.

Samski ljudje so radi sami. Ni bilo iz moje strani se nikogar za videti, da mu je boljse. Ratajo odvisni, to je normalno, non stop na pilotu kje je kdaj pride, hvalisavi pustanejo kaj  vse imajo, koliko kateri zasluzi, tekmovanje med pari kateri ima vec… ,ji vec kupi,  igre v neskoncnost. Nekaterim so vsecne.  Ce ni veliko denarja vmes ni zanimuvo biti v dvoje, tako pac se to pelje.

 

Torej…  Astrologinja je nekoč povedala. ?? Ženske smo vse kurbe in prav je imela.

Čisti parazit….

Bodi brez skrbi, takšnih se pravi moški samo izogibajo. Pri teh letih si še primerna  za zabavo, drugače čim dlje vstran.

Če pa najdeš kakšnega resnega, je sigurno nekaj narobe z njim. Za to kar ti zahtevaš, jih lahko dobi 10, najmanj.

…še ena keš pička ki vse ve in ima vse prav…

Pravi moški danes žensko potrebuje toliko kot ženska moškega – se pravi, je ne potrebuje. Danes si moški znamo že sami kuhati, prati, likati, čistiti po stanovanju. Še ko nas tam spodaj zasrbi, imamo na voljo alternative – plačaš profesionalki (escort scena ima vsak dan več ponudbe) ali pa kupiš fleshlight in ga porivaš noter. Se da čisto lepo živeti. Še bi lahko rekel, da so ženske tiste, ki bolj potrebujejo moškega.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi moški, 08.09.2025 ob 10:24

Pravi moški danes žensko potrebuje toliko kot ženska moškega – se pravi, je ne potrebuje. Danes si moški znamo že sami kuhati, prati, likati, čistiti po stanovanju. Še ko nas tam spodaj zasrbi, imamo na voljo alternative – plačaš profesionalki (escort scena ima vsak dan več ponudbe) ali pa kupiš fleshlight in ga porivaš noter. Se da čisto lepo živeti. Še bi lahko rekel, da so ženske tiste, ki bolj potrebujejo moškega.

Res je sam 2krat na teden plačam escort ponudnici drugače pa šport , služba in okoli . Star 37 let .

Tud jaz ne razumem kaj boš ti z moškim.

Ta je na FB pisala, da ji samskost ustreza in litanije v zvezi s tem

https://www.facebook.com/renata.gabrovec.52

 

Če bi ji ustrezalo, ne bi imela po obešanju tega na veliki zvon in bi bila pomirjena s tem. Tako pa ji menda v duši ne da miru.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close