Ne razumem kaj mi bo moški?
Porazno, grozno. Se pravi popolnoma nič od tebe. Imaš diplomo, službo, pa še z escortom se moraš baviti, pa ti kljub vsemu ne znese, da ne bi rabila sanjariti o dediščini. Še nog ne znaš držati dovolj dobro narazen, da bi z najstarejšo žensko obrtjo zaslužila vsaj toliko, da bi lahko svojo podstrešno luknjo v hiši staršev, sama vzdrževala.
Kar bi pametnemu moškemu takšna ženska?
Vsak bogat, se na investiranje zelo dobro spozna, saj drugače ne bi znal priti do milijonov.
Zakaj bi takšen investiral v 29 let staro spolno iztrošeno, ki bo vsako leto še starejša in manj privlačna, povrhu pa niti sedaj ne zasluži omembe vrednega denarja, da ji vsaj v redno službo ne bi bilo potrebno hoditi?
Kaj si bo uspešen moški začel s takšno čez 50 let?
Niti psa ali mačke ti takrat ne bo moč zaupati v oskrbo, saj so za to potrebne neke izkušnje.
Lepotička, 01.09.2023 ob 06:03
Sem ženska 29, preskrbljena do konca življenja z dediščino ko bom na vrsti, drugim skladom ki mi ga ati vplačuje, nov avto, diploma v žepku, na strehi sončne celice in mir v srcu.
Živim doma, stroški 0, lepa mansarda, ko gredo starši v panzion bodo še kosili in vrtnarili to fižolo in paradajz, potem v dom in vse je moje cca 600k hiša in posest. Prodam in lepo živim v majhni sobici v LJ v penzionu pri 50 letih. Nekaj še našparam, mogoče par let tujine za dušo in potem spet samo uživancija.
Kaj mi bo moški?
Ko zasrbi imam Tinder, Bumble ali Hinge kaj bo on hišnik? Oploditelj? Vedno bolj se mi zdi da samo težijo.
Res me zanima kaj mi lahko ponudite.
Razen če ima par milijev pod roko da me upokoji in mi da dopust do konca življenja in dvigne standard me ne zanima. Pa še to bo naredil samo če dam otroke. Počasi me mineva tudi to.
Potujem, uživam, plavam, seksam kogar hočem, imam svoje hobije, čas zase, romance, avanture, dopuste. Sedajle imela 3 tedne dopusta v firmi, preko escort me naročnik fly outal in plačal par tisoč za nočno druženje. Šla malo na sprehod po CasaBlanci in domov.
Torej?
Kupi si tri štiri mačke in umri sama, mogoče boš čez čas dojela kaj pomeni da imaš nekoga ob sebi se stisneš k njemu. Enkrat boš mogoče dojela. “Enkrat”
dopust se končuje, danes še zadnjih nekaj uric po tarifi, skupno budžet escortinga čez 25k neobdavčenega v 14 dneh. Eni ocitno ne razumete razlike med besedo escort in prostitucija.
Za nov avto bo, plus vplačila v sklade, nekaj novih cunjic in vplačilo novih potovanj. Mora pa zelo boleti da ste si vzeli čas komentirati? Saj mi lahko povste, med nama, koliko je vaša tarifa na uro? 5 EUR za malanje? 7 za prenos pohištva? Varjenje mogoče 12 eur na urico? Lepo. Lepi dosežki, ampak zame premalo. ?
mi en moški lahko kompenzira moj dopust ? Mi lahko omogoči vse to? Živeti brez skrbi in stresa, z občutkom kontrole? Pač očitno sem toliko vredna? Če mi market economy toliko da?
Očitno prinašam v slovensko ekonomijo več kot vi? ?♂️ vlagam v sklade, delnice, zemljišča. Očitno sem večja privatnica kot vi ? še malo pa bo kakšen od vas gumpcev delal zame. Bo težko pokosit? Pobrisat pod mojimi nožicami? Posesat? Bo krona padla ko boste čistili moje cevi in greznico in z sklonjeno glavo šli patriarhalo name “gospa nič več vložkov v greznico” . Miško, tukaj maš 100eur z nohtom jih postrgaj . Bo težko pripeljati tisti Wolt ????? mikro ego fragilen ego.
Vi pa o nekih iztrošenkah. Koliko je pa vaš čas vreden? Kdo pa pravi da vsak od teh moških dobi sex? Dobijo moj čas. Telo in seks si morajo pa še vedno osvojiti.
Pravega da, bom čakala in bo dobil zvesto partnerico. Ne zanima me pa Karitas-zakon in zveze ki mi jih ponujate. Vsi ostali ste pa razni delničarji ki hočete 50-50 ali pa pač podtaknit dopust na Krku v prikolici kot nekaj romantičnega v bistvu ste pa reveži ki se zanašate na starše.
Moški, z spoštovanjem vam sporočam.
Dvignite nivo produktivnosti, nehajte z otročarijami in začnite študirati ob delu, nehat pit svoj alko, tudi trebušček bo treba polikat in dvugnit potenco. Svojo hiško, vikend, avto in dat garant da boste živi do 85 leta. Zaostajate ?
Kaj pa zdaj? Na delo veselo ali boste pisali nove serenade, da ne bom imela mrzlega kosila in neopranega avta.
Laterrrrr bitchess
Lepo. Tudi motoristk je precej takšnih. Potetovirane, s kozarcem piva v roki. Veš, kaj imajo skupnega s teboj: oddajajo vonj po testosteronu. Kot moji prijatelji… Sine, Nebo, Krešo, Izi, Drgle, Uwe, Angelo, Adriano, Andreo… super fantje. Najboljša družba. Prva liga. Kapo dol. V bistvu si povedala sama. Nameniš jim svoj čas. Ti moram napisati, kako se imenuje moški, ki si želi moža?
Zaključen lajh z pozitivno bilanco. Jutri pa služba, lepo je bilo. Slovenski moški pa v jok ker jih ne potrebujem da mi plačajo hrenovko v Ikeji.
Jok in stok na vseh vogalih in nikomur nič jasno da nisem odvisna niti od službe niti od moškega.
???? motočiklist, premalo je kar imaš. Premalo. Mentaliteta milijonarja z budžetom lidl kupca.
Adioooooooo ??
Lepotička, 03.09.2023 ob 20:44
Zaključen lajh z pozitivno bilanco. Jutri pa služba, lepo je bilo. Slovenski moški pa v jok ker jih ne potrebujem da mi plačajo hrenovko v Ikeji.
Jok in stok na vseh vogalih in nikomur nič jasno da nisem odvisna niti od službe niti od moškega.
???? motočiklist, premalo je kar imaš. Premalo. Mentaliteta milijonarja z budžetom lidl kupca.
Adioooooooo ??
Ko te bom pofukal kot mlado mačko, boš dojela, da imam dovolj. Še preveč.
Lahko hitro obrnemo vprašanje, kaj pa imaš ti za ponudit moškemu, razem pi**e, kar lahko skoraj vsaka femina ponudi…
Tako da ja, zakaj bi nam sploh bila zanimiva?! A znaš kaj početi oz biti “uporabna”?! ?
+ to da bi prodala dediščino v trenutku ko staršev ni več za lagodje je lep indikator da živiš za danes in ne jutri.
Best of luck brižnim dušam v tvoji bližini ?
Fajna zgodbica za lahko noč. Če pa je resnična, pa se raje vprašaj kateri moški bi sploh tebe maral? Mogoče samo kak, ki je na keš mahnjen in bi te imel iz koristoljubja. Očitno je, da si razvajena in nimaš pojma o življenju in verjetno tudi nič ne znaš sama. Še ritko ti tata in mama brišeta! Pri 29 letih si dete na nivoju 13 letnice! Od tebe ni nič in si čisto nekoristna za vsakega normalnega moškega. Verjemi, da te noben dec niti ne mara, vsaj tisti ne ki pozna tvojo zgodbo.
Forum je zaprt za komentiranje.