Ne razumem kaj mi bo moški?
Sem ženska 29, preskrbljena do konca življenja z dediščino ko bom na vrsti, drugim skladom ki mi ga ati vplačuje, nov avto, diploma v žepku, na strehi sončne celice in mir v srcu.
Živim doma, stroški 0, lepa mansarda, ko gredo starši v panzion bodo še kosili in vrtnarili to fižolo in paradajz, potem v dom in vse je moje cca 600k hiša in posest. Prodam in lepo živim v majhni sobici v LJ v penzionu pri 50 letih. Nekaj še našparam, mogoče par let tujine za dušo in potem spet samo uživancija.
Kaj mi bo moški?
Ko zasrbi imam Tinder, Bumble ali Hinge kaj bo on hišnik? Oploditelj? Vedno bolj se mi zdi da samo težijo.
Res me zanima kaj mi lahko ponudite.
Razen če ima par milijev pod roko da me upokoji in mi da dopust do konca življenja in dvigne standard me ne zanima. Pa še to bo naredil samo če dam otroke. Počasi me mineva tudi to.
Potujem, uživam, plavam, seksam kogar hočem, imam svoje hobije, čas zase, romance, avanture, dopuste. Sedajle imela 3 tedne dopusta v firmi, preko escort me naročnik fly outal in plačal par tisoč za nočno druženje. Šla malo na sprehod po CasaBlanci in domov.
Torej?
Za kateri escort pa delaš?
So tudi ostale kurbe tako plehke kot ti?
Boš svoje otroke prikrajšala za očetovsko vzgojo in jim uničila življenje?
Boš rajši živela sama z mačkami, ko te ne bo nihče več povohal, kar bo kmalu?
Nobena izguba za človeštvo ni, če se neka plehpička odloči zafurat svoje življenje. Tako da kar brez skrbi, mi se ne sekiramo.
Lepotička, 01.09.2023 ob 06:03
Sem ženska 29, preskrbljena do konca življenja z dediščino ko bom na vrsti, drugim skladom ki mi ga ati vplačuje, nov avto, diploma v žepku, na strehi sončne celice in mir v srcu.
Živim doma, stroški 0, lepa mansarda, ko gredo starši v panzion bodo še kosili in vrtnarili to fižolo in paradajz, potem v dom in vse je moje cca 600k hiša in posest. Prodam in lepo živim v majhni sobici v LJ v penzionu pri 50 letih. Nekaj še našparam, mogoče par let tujine za dušo in potem spet samo uživancija.
Kaj mi bo moški?
Ko zasrbi imam Tinder, Bumble ali Hinge kaj bo on hišnik? Oploditelj? Vedno bolj se mi zdi da samo težijo.
Res me zanima kaj mi lahko ponudite.
Razen če ima par milijev pod roko da me upokoji in mi da dopust do konca življenja in dvigne standard me ne zanima. Pa še to bo naredil samo če dam otroke. Počasi me mineva tudi to.
Potujem, uživam, plavam, seksam kogar hočem, imam svoje hobije, čas zase, romance, avanture, dopuste. Sedajle imela 3 tedne dopusta v firmi, preko escort me naročnik fly outal in plačal par tisoč za nočno druženje. Šla malo na sprehod po CasaBlanci in domov.
Torej?
Kako to, da si se prišla na ta forum opisat? Pa takšne dame so rade v elitni družbi, da se tam pokažejo, ne pa tukaj gor, daj no…
Jaz sem pa v bajti od tastarih za 300k, odplačal z lastnimi žulji, avto prav tako odplačal z lastnimi žulji, skrbim zase. Ste pač nesposobnice, kaj pa bo potem, ko ne bo “atija”, očkova punčka?
Partnerka je nam normalnim dedcem nek dodatek k pustemu življenju, ve pa dosti bolj rabite dedce, to vas v bistvu žre.
Verjetno ti ne more dati nič, za kar ti misliš da je pomembno. Oz. tudi če lahko tudi to, večina pač ni robotov in globokih kot lužica in v partnerstvu išče več kot neke kljukice kaj kdo da in koliko. Recimo jaz sem bila skoraj desetletje sama po razhodu z bivšim s katerim sva bila skupaj 15 let. FInančno ne rabim nič, prijatelje imam, fajn življenje. Brez da bi mi očka ali pa kakšen slinavec to častil, za razliko od tebe. Kaj imam sedaj od svojega partnerja? Ogromno. Prijatelja, zaupnika, partnerja, ljubimca, nekoga, ki me vidi, razume (ali pa se vsaj trudi :)), ki je na moji strani, moj zaveznik, moj človek. Moje življenje je bilo fajn tudi ko sem bila samska, ampak sedaj je pa še miljonkrat boljše. Ker ga imam s kom deliti. Ker ga rada delim z njim. Ni boljšega, kot zbuditi se zjutraj ob človeku, ki ga obožuješ in kateri obožuje tebe. Za ljudi, ki nismo roboti seveda. Če nisi zmožen čustev, če se nisi zmožen nekomu predati, ga sprejeti….brezveze. Se strinjam. Kar prav živiš. To je pač tvoj doseg. Fajn je vedeti kdo smo in kaj je za nas in kaj ne. Čestitke da veš.
Anonimno 4274, 01.09.2023 ob 06:08
Za kateri escort pa delaš?
So tudi ostale kurbe tako plehke kot ti?
Boš svoje otroke prikrajšala za očetovsko vzgojo in jim uničila življenje?
Boš rajši živela sama z mačkami, ko te ne bo nihče več povohal, kar bo kmalu?
Nobena izguba za človeštvo ni, če se neka plehpička odloči zafurat svoje življenje. Tako da kar brez skrbi, mi se ne sekiramo.
u jebenti, kera kajla … tale forum pa ni od muh …
Se vam zdi OK?, 01.09.2023 ob 14:11
Jaz sem pa tik pred samomorom ker nimam službe in ne bom mela družine. Tako vsak ima svoje ambicije važno da vemo kje do rešitve.
Daj ne seri s samomorom. Če nimaš službe, imaš veliko časa zase, kar je ogromen plus, z družino je pa tudi ogromno nekih problemov. Po svoje si celo na boljšem.
Starši v domu, ti slabo plačana služba in brez prihrankov, ker vse zapraviš za potovanja in druge pizdarije – naenkrat plačuješ dom (ki ni poceni), stroške (ki niso majhni), za hrano nimaš, kaj šele za sanacijo hiše (ki je drago in se mora večkrat v življenju investirat), pri 50 prodaš bajto pod ceno ker ni ohranjena in je potrebna konkretne obnove, za ta denar lahko kupiš majhno garsonjero ampak glej ga zlomka, od prodaje ti ne ostane veliko in s tem nikakor ne moraš v pokoj, saj so v vseh teh letih seveda življenjsko stroški šli gor (in vsako leto gredo gor!), pa tudi starši nikakor ne umrejo in ne umrejo
….skratka realnost, ki te bo zadela, bo drugačna kot tvoja fantazija.
Forum je zaprt za komentiranje.