Ni vse OK. Će je bilo premalo zavornega oljam pomeni da ali:
1. zavorno olje nekje pušča (zavorni valj ali cev)
2. prekomerno obrabljene ploščice in (ali) zavorni diski
Vsekakor bo potreben obisk pri mehaniku. Bo ceneje kot pri kleparju, ko bo prepozno.