Najdi forum

ne da

Kako odreagirate ko svojo žensko ne morete zadovoljiti????

kako bi odreagirali? obrnete se na drugo stran in zaspite,

Vprašaš jo kaj bi moral narediti, da bi bila zadovoljna. Čeprav bi ti tud ona lahko povedala kaj ji paše in kaj ne, vsaj midva s fantom si poveva kaj je dobr, kaj nama ne odgovarja,…

Ne vem spodbudi jo naj ti sama pove kaj ji najbolj paše.

Če mislim da nisem njo zadovoljil jo pa vprašam , kaj si želi in jo ustrežem po svojih najboljših močeh . Ko vem kaj hoče , se bom pač bolj potrudil da bo v sedmih nebesih .. Vse se da , če hočeš da si ti tudi zadovljen …

Hehe, malo čudno si vprašanje zastavil – kako odreagirate? Sicer pa, edina rešitev je da ti ona pove kako, ti lahko samo ugibaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close