Nasvet ženskam kje najti moškega
Sadni vidim, da sem te osrečila, lol. Včasih pa osamljenost ne pomeni, da iščeš tipa. Osamljenost iz razloga razpada družine.Itak imate pa tuki gor razpredeno mrežo takšnih in drugačnih ljudi, ki se večinoma delajo samo norca iz ljudi, ki odkrito priznamo, da smo osamljeni. Tega pa jaz tukaj na tem mestu ne bom spremenila. Pač ni portala, kjer bi se zbirali ločenci, k smo kr mal kužni a ne?
Nisem no:).[/quote]
SI!!! pa še menstro imaš ves čas … že odkar te poznam tukaj nisi nobenega povabila, da si pregoni kanalizacijo ☺
in to močno vpliva na tvoje razpoloženje … slabo odvajaš ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.