Nasvet ženskam kje najti moškega
Ženske in dekleta, ki ste samske pa iščete. Moškega ne iskati na portalih, na netu, na forumih, ne viseti na netu in zapravaljati čas z nikakršnimi tipi.
Pridite na kako tekaško prireditev, saj niso le maratoni. ALi pa kako kolesarjenje. Niso vsi tekmovalnega značaja,če vas to moti. Ali pa kak planinski izlet.
Na takih zadevah boste našle ta prave moške. Večina res že vezanih, vendar se še vedno najde kup samskih, fit moških.
Pa zdajle se bodo začele alpinistične, plezalne šole. Tam je tudi kup prijetnih moških. Tudi samskih.
Misliš, da tisti moški, ki hodijo na maratone in ostale športe, niso na portalih?
Dvomim, da so na portalih. Mislim tiste Kupid in podobne spoznavne portale. Raje trenirajo.
Sploh pa kaj je lepšega kot spoznavati v reali? Tam takoj vidiš kakšen je človek.
X6, se ti ne zdi, da bo ženska imela veliko več od moškega, ki prosti čas nameni vadbi kot od tistega, ki ves prosti čas prebije na netu?
Saj spoznavni portali niso namenjeni temu, da se spoznavaš po netu, ampak da se dogovoriš za srečanje v reali. No, kakor pač kdo želi.
Če se nekako postavim v vlogo tistega, ki išče nekega resnega partnerja, ga menda želi v reali, ne v virtuali. Če pa kdo želi neresnega (za seks, ali pa samo za rekreacijo), pa ga spet potrebuje v reali. Če pa kdo želi nekoga, samo v virtuali, pa tudi na maraton ne bo prišel iskat tega. 😉 🙂
Spet se je pojavil Marko, tako kot v vsaki podobni temi, kjer nas poskuša prepričati, da so tovrstni portali idilični, namenjeni prav vsakomur. Na netu se dogovoriš za srečanje, v reali se dobita in to je za njega normalen pristop, povod v neko novo zvezo. Pravi šalabajzer si Marko, rad bi te videl jaz brez interneta pristopit do ženske in jo vprašat za cifro. Drugo je, ko sta dogovorjena, ko oba vesta v kaj se podajata…
seveda, komaj čakajo da naletijo na obsedence ki jih ni doma za vikende in se večino časa egoistično posvečajo le sebi[/quote]
Vsekakor bolje rekreativec, ki svoj prosti čas nameni zdravju in kondiciji. KOt pa fanatični obiskovalec maš.[/quote]
Torej kaj hočeš povedat? Da si ti rekreativec ki piše po Monu?
hahahaha
torej ne iskat rekreativcev tu ker jih ni (baje čeprav trdiš da si ti tu in da si najverjetneje rekreativec)
Torej po domače povedano kontradiktoren si samemu sebi 😀
Spokaj se na goro da te ne vidimo več.
lp
Ni idiličen, je pa lahko za marsikoga uporaben. To še ne pomeni, da je tudi za tebe Sadni. Ti obvladaš v živo, drži se tistega kar znaš. Al pa nam povej kaj o svojih izkušnjah. Kolk imaš že cifer. Imaš tudi album (cifer mislim)? :))
Se strinjam. Meni se to zdi isto kot na portalu. Na portalu dobi dnevno vsaj 10 ponudb in se lahko takoj odloči za to, če se je smiselno dogovorit za naprej ali ne. Nič zavlačevanja. :))
Maratonkec, ne ne. Ti ne skapiraš, da človeka ne spoznaš v prvem trenutku, ko ga vidiš, ampak je potrebno nekaj več časa, veliiiiko več. Tudi ne skapiraš, da se v vituali samo zmeniš za srečanje v reali, kjer pa spet potrebuješ veliiiko časa, vidiš, če ti je oseba ok ali ne. 🙂 Verjameš ali pa ne, oseba na sliki in osebnem opisu ti je prav tako lahko zelo všeč, ko pa jo spoznaš, pa vidiš, da ni čist tako. Enako pa se ti lahko zgodi v reali.
seveda, komaj čakajo da naletijo na obsedence ki jih ni doma za vikende in se večino časa egoistično posvečajo le sebi[/quote]
Vsekakor bolje rekreativec, ki svoj prosti čas nameni zdravju in kondiciji. KOt pa fanatični obiskovalec maš.[/quote]
in če obisk maše pomeni duhovno sprostitev, mar nima blagodejnega učinka na telo in dušo? če obenem do cerkve prehodiš še cca 4 km v eno stran, mar to ni terpapevtsko za telo in srce…?
Hvala, ampak si prepozen s temi željami. :)) Saj tudi moj nasvet je namenjen ženskam. 😉
Se strinjam z avtorjem. Sprobala kupid in še par podobnih portalov. Katastrofa od moških. Podobno trdijo moje kolegice, ki so tudi sprobale.
Zato prisegamo raje na take tečaje, druženja, izlete. Tam se najdejo pravi moški. Na portalih pa je škart roba. Vsak dan po 50 ponudb, kdo bo vse to čital? Med 1000 se najde kak normalen. Škoda časa. Bolje na kak izlet in tam koga zapecat.
Forum je zaprt za komentiranje.