Našli zdravilo proti raku !
The reasearch consisted of two groups, 6,246 women ages 25 to 45 who had performed fellatio and swallowed on a regular basis over the past five to ten years, and 9,728 women who had not or did not swallow. The group of women who had performed and swallowed had a breast cancer rate of 1.9 percent and the group who had not had a breast cancer rate of 10.4 percent.
The reasearch consisted of two groups, 6,246 women ages 25 to 45 who had performed fellatio and swallowed on a regular basis over the past five to ten years, and 9,728 women who had not or did not swallow. The group of women who had performed and swallowed had a breast cancer rate of 1.9 percent and the group who had not had a breast cancer rate of 10.4 percent.
vir : http://www.murdzplace.com/CNN.htm%5B/quote%5D
Sadni, zberi naslove monovk, pa jim malo v flaškah razpošljemo, da zmanjšamo tveganje, da bi zbolele za rakom na dojki. :)))
The reasearch consisted of two groups, 6,246 women ages 25 to 45 who had performed fellatio and swallowed on a regular basis over the past five to ten years, and 9,728 women who had not or did not swallow. The group of women who had performed and swallowed had a breast cancer rate of 1.9 percent and the group who had not had a breast cancer rate of 10.4 percent.
vir : http://www.murdzplace.com/CNN.htm%5B/quote%5D
saj vam “drugače usmerjenim” (toplovodarjem) bi tudi koristilo … bi imeli vsaj kaj “pametnega” v glavah
Ti osebno z razpošiljanjem takih člankov v tako naslovljeni temi. Za to boleznijo lahko nekoč zboli tvoja mama, tvoja sestra, tvoja punca, tvoja žena, tvoja hči. Ji boš rekel, da je temu krivo neinformiranje po CNN?[/quote]
DoSadni ima tipa … oz. tip njega
Ti osebno z razpošiljanjem takih člankov v tako naslovljeni temi. Za to boleznijo lahko nekoč zboli tvoja mama, tvoja sestra, tvoja punca, tvoja žena, tvoja hči. Ji boš rekel, da je temu krivo neinformiranje po CNN?[/quote]
Glej, nevem kaj je s tabo narobe, samo ta tema je čist proper, od naslova do članka. Meni se ne zdi tu nič spornega, očitno tudi moderatorjem ne, saj nisem dobil nobenega opozorila. So,..tvoj problem :>
Ti osebno z razpošiljanjem takih člankov v tako naslovljeni temi. Za to boleznijo lahko nekoč zboli tvoja mama, tvoja sestra, tvoja punca, tvoja žena, tvoja hči. Ji boš rekel, da je temu krivo neinformiranje po CNN?[/quote]
Glej, nevem kaj je s tabo narobe, samo ta tema je čist proper, od naslova do članka. Meni se ne zdi tu nič spornega, očitno tudi moderatorjem ne, saj nisem dobil nobenega opozorila. So,..tvoj problem :>[/quote]
Glej, nekoč boš dojel, kaj ni bilo prav.
Glej, nevem kaj je s tabo narobe, samo ta tema je čist proper, od naslova do članka. Meni se ne zdi tu nič spornega, očitno tudi moderatorjem ne, saj nisem dobil nobenega opozorila. So,..tvoj problem :>[/quote]
Glej, nekoč boš dojel, kaj ni bilo prav.[/quote]
Glej, ne bom.
Glej, nekoč boš dojel, kaj ni bilo prav.[/quote]
Glej, ne bom.[/quote]
Tudi meni se zdi, da ne boš.
Ti pa vsekakor pripročam to metodo. Bojda je zelo dobra še za kaj drugega. Menda tudi blagodejno vpliva na desno hemisfero.
Forum je zaprt za komentiranje.