Naše zdravstvo
https://m.facebook.com/junaki3.nadstropja/?locale=sl_SI
Od navadnega sistematskega pregleda v šoli do začetka zdravljenja – 4 dni!!!
Naj bo tako še naprej!!
Meni odpre, čeprav sama nimam FB
Poišči Društvo junaki 3.nadstropja FB, preberi Janovo zgodbo.
Imel je sistematski pregled v 8.razredu, kjer so ugotovili, da nekaj ni OK, takoj pregledi, diagnoza levkemija, zdravljenje, prvo kemoterapijo je prejel 4 dni po sistematskem pregledu.
Zdaj je dve leti od končanega zdravljenja.
Stara forumašica (res ta prava), 13.09.2025 ob 18:17
Meni odpre, čeprav sama nimam FB
Poišči Društvo junaki 3.nadstropja FB, preberi Janovo zgodbo.
Imel je sistematski pregled v 8.razredu, kjer so ugotovili, da nekaj ni OK, takoj pregledi, diagnoza levkemija, zdravljenje, prvo kemoterapijo je prejel 4 dni po sistematskem pregledu.
Zdaj je dve leti od končanega zdravljenja.
aha, hvala, sem poiskala in prebrala.. me veseli, da so ukrepali takoj in da se je zgodba dobro končala. upam, da se bo tudi za ostale.
robi, ja, žal..
Anonimno 7044, 13.09.2025 ob 19:00
“Zdaj je dve leti od končanega zdravljenja.”
V tem je ves point. Ja, 2 leti nazaj je bila situacija še drugačna.
Če bi se to zgodilo odraslemu ta trenutek, bi čakal vsaj pol leta za pregled hitro. Za redno pa najbrž par let.
Ne piši na pamet.
Jaz sem imela situacijo, kjer je bilo od magnetne preiskave vse dobro organizirano. In operacija v dveh tednih. Javno zdravstvo. Pa sem malo čez 40.
za 7044.
Forum je zaprt za komentiranje.