Napotek za uspešen zakon..
BAHAHAAHAHAHHA ločenec odpre temo o uspešnem zakonu…. z slivovko v roki… pa križem na steni….
Fak no… Ej X6 Devica marija NI TVOJA ŽENA
Zbudi se…
hj, ker se nisem poročil z sebi enako, kaj ti ni jasno…pa zapel si na mojo osnovno šolo ko plešast na glavnik…pač mam 7 razredov, preboli že, jaz sem že zdavnaj….[/quote]
Prepričana sem,da kljub nedokončani osnovni izobrazbi človek ni bedak.So ljudje,ki se ne marajo ali ne zmorejo iz kakršnihkoli razlogov učit.Jim pač ni za sedet za bukvami.Raje pridno delajo in verjemite da lahko uspejo z delom bolj kot marsikdo z diplomo.Ne človeka poniževati,če je cepnil kakšen letnik in mu je vse dol padlo,da bi nadaljeval.
Ti se x6 nikar ne obremenjuj.Še vedno imaš čas narediti izredno osnovno,ki je brezplačna.Potem boš že dobil veselje še triletno srednjo naredit.Ampak če ti ni do tega,se ne sikiraj.
plagiator plagiatorke ☺[/quote]
nič kaj takega, kar še ni bilo izrečeno (napisano), ne izrečemo ( napišemo)……srečne , ki so tebe zgrešile..[/quote]
srečo je treba deliti ….
Forum je zaprt za komentiranje.