Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nakupovanje v Lj

nakupovanje v Lj

No jutri se odpravljam nakupovat v Lj.. Pa me zanima kje ve nakupujete.. Jaz se navadno odpravim v Emporium(miss selfridge,top shop),City Park, Mango, pa v centru na Čopovo v sportino, kjer pa zadnje čase tak več nič nimajo…No pa v Zaro še grem rada… Vem da se je zdaj tut H&M odprl ampak tega mamo tut v Mb…

Torej KAM ve ŠE hodite nakupovat v Lj?

Vse si že naštela, meni še najbolj paše Emporium. Drugače pa ženske kupujejo tudi v BTC, je polno trgovin in trgovinic, samo meni ne odgovarjajo. V novem Cityu pa tudi ne vidim nič pametnega, čeprav je polno novih trgovin H&M, Orsay…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close