Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Nakupovanje v Celovcu Nakupovanje v Celovcu anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 18:42 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 22:21 A kdo nakupuje v Celovcu? Zanima me kakšna je tam kvalitete pa če je res tok poceni? A se mi splača it kupovat tja? Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 22:21 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 22:21 Bila sem tam 10 dni preden se je pri nas vCity parku odprl novi del!! Zagonila sem 30 tisoč za cune, 10 za pot in hrano in na koncu (pa 10 dneh ko je bilo vse odprto v lj)ugotovila da je v Lj enaka roba in iste cene. Tako je z oblačili, ne vem pa za tehniko…če te to tudi zanima!! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.