Splash › Forum › Starševski čvek › Nakup novega na mobileshop.eu Nakup novega na mobileshop.eu Ojebelacest 14.09.2025 ob 22:14 zadnji odgovor 14.09.2025 ob 22:55 Kupujem nov mobilni telefon pa sem našla na mobileshop.eu najcenejšo ceno. In to kar dosti kot npr. mimovrste… Ali ima kdo izkušnje s to trgovino? Kaj bi lahko bilo narobe? Mogoče garancija? Ne vem…mal me je strah… zmeri sem kupovala tako stvar v trgovini. Thx Prijavi Anonimno 3487 14.09.2025 ob 22:19 zadnji odgovor 14.09.2025 ob 22:55 nateg! Prijavi stara sablja 14.09.2025 ob 22:20 zadnji odgovor 14.09.2025 ob 22:55 Jaz sem pred leti kupil enega. Zadovoljen. Meni je dobro služil. Saj mobiteli ki jih kupiš na Shoppster so tudi iz poljske. Prijavi Stara forumašica (res ta prava) 14.09.2025 ob 22:55 zadnji odgovor 14.09.2025 ob 22:55 Če se prav spomnim, sva en telefon kupila pri njih. Vse OK. Potem, ko sva hotela naslednjega, niso dostavljali v Slovenijo zaradi spremembe EU pravil in sva ga nabavila drugje. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.