Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nakup novega na mobileshop.eu

Nakup novega na mobileshop.eu

Kupujem nov mobilni telefon pa sem našla na mobileshop.eu najcenejšo ceno. In to kar dosti kot npr. mimovrste…

Ali ima kdo izkušnje s to trgovino?

Kaj bi lahko bilo narobe? Mogoče garancija?

Ne vem…mal me je strah… zmeri sem kupovala tako stvar v trgovini.

Thx

nateg!

Jaz sem pred leti kupil enega. Zadovoljen. Meni je dobro služil. Saj mobiteli ki jih kupiš na Shoppster so tudi iz poljske.

Če se prav spomnim, sva en telefon kupila pri njih.

Vse OK.

Potem, ko sva hotela naslednjega, niso dostavljali v Slovenijo zaradi spremembe EU pravil in sva ga nabavila drugje.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close