Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Najcenejši internet

Najcenejši internet

Prosim za pomoč.

Preselila sem se v center večjega Slo mesta, zato s ponudbo ni težav.. A ker živim sama in pazim na stroške, me zanima, pri katerem ponudniku naj vzamem kak paket interneta? Ne rabim telefona in televizije, zanima me izključno samo internet.

Kakšne so kaj cene na mesec? Sosedov par ima amis in plačujeta 30€ na mesec. Je možno dobiti kaj cenejšega? Glede hitrosti prenosa podatkov ne vem, niti se ne toliko spoznam.. Pač toliko, da ne bo imel težav že pri odpiranju maila.. 😉 Pa da se tudi kak film lahko dol povleče..

Kaj mi priporočate?

Da se dogovoriš s kakim sosedom in ti odstopi brezžično povezavo za x € /mesec…. 😉
Bo dovolj za oba 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Da se dogovoriš s kakim sosedom in ti odstopi brezžično povezavo za x € /mesec…. 😉
Bo dovolj za oba :)[/quote]

Sem namignila na to, pa žal nisem dobila takega odziva, da bi bila zainteresirana v to smer.. 🙂

Da se dogovoriš s kakim sosedom in ti odstopi brezžično povezavo za x € /mesec…. 😉
Bo dovolj za oba :)[/quote]

Sem namignila na to, pa žal nisem dobila takega odziva, da bi bila zainteresirana v to smer.. :)[/quote]Mogoče pa premalo očitno migaš…. 😉

Daj konkreten predlog, opredeli se glede ur kdaj naj bi bila povezava bolj obremenjena (nap. film) in podobno. Še vedno je bolje, da daš nap 15€ kot pa celih 30. V končnem pa lahko še vedno odpoveš, če zadeva ne bo špilala.
Je pa včasih težko, sploh pri ljudeh, ki nimajo veliko pojma o teh tehničnih stvareh in mislijo, da jim boš ne vem kaj počela preko rač….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mislim, da ima AMIS dokaj ugodno rešitev, za 16€ dobiš precej hitro povezavo (do 2 Mbps).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem namignila na to, pa žal nisem dobila takega odziva, da bi bila zainteresirana v to smer.. :)[/quote]Mogoče pa premalo očitno migaš…. 😉

Daj konkreten predlog, opredeli se glede ur kdaj naj bi bila povezava bolj obremenjena (nap. film) in podobno. Še vedno je bolje, da daš nap 15€ kot pa celih 30. V končnem pa lahko še vedno odpoveš, če zadeva ne bo špilala.
Je pa včasih težko, sploh pri ljudeh, ki nimajo veliko pojma o teh tehničnih stvareh in mislijo, da jim boš ne vem kaj počela preko rač….[/quote]

On_, več kot očitno sem namignila in vedela, kak je bil izraz, odziv. Se pač “poznamo” en teden in smo se dvakrat srečali, to je vse. Ne bom še enkrat odpirala te debate z njima, vsaj zdaj še ne..

Še vedno iščem predloge!

išči išči pa boš našla 🙂

Saj iščem! Tudi to, da to sprašujem na forumu, smatram kot iskanje.

Mogoče pa je kdo veliko bolj seznanjen s ponudbo, kot sem jaz ali je celo v podobni situaciji pred kratkem bil, in mi bo prihranil ure nepotrebnega iskanja na internetu. Samo to. 🙂

Saj iščem! Tudi to, da to sprašujem na forumu, smatram kot iskanje.

Mogoče pa je kdo veliko bolj seznanjen s ponudbo, kot sem jaz ali je celo v podobni situaciji pred kratkem bil, in mi bo prihranil ure nepotrebnega iskanja na internetu. Samo to. :)[/quote]
Mogoče je pa bil površen pri svojem iskanju in ti bo prinesel nepotreno izgubo denarja. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zastonj je pri sosedu:).

…in v knjižnici:).

Saj iščem! Tudi to, da to sprašujem na forumu, smatram kot iskanje.

Mogoče pa je kdo veliko bolj seznanjen s ponudbo, kot sem jaz ali je celo v podobni situaciji pred kratkem bil, in mi bo prihranil ure nepotrebnega iskanja na internetu. Samo to. :)[/quote]
Mogoče je pa bil površen pri svojem iskanju in ti bo prinesel nepotreno izgubo denarja. :))[/quote]

No no Marko, toliko pameti pa tudi imam, da ne bom prijela kar vsakemu in na prvo žogo, če me bo kdo s svojo površnostjo želel “prinest okrog”. Ravno zato zbiram mnenja o ponudbah, ane?
Sem pač mislila, da ste bolj seznanjeni s tem, to je vse. Jaz sem le okvirno. Je pa res, da ko enkrat paket imaš, se za to več ne zanimaš in nisi na tekočem, jasno.

Ti že veš… 🙂

Ti že veš… :)[/quote]

Ne, sem slišala od tebe:). Mene bi bolelo srce, če bi delala kaj takega:). In še ni frke, da ne bi mela za internet:). Lahko pa ji ti ponudiš, da se vsakič oglasi pri tebi.

Ti že veš… :)[/quote]

Ne, sem slišala od tebe:). Mene bi bolelo srce, če bi delala kaj takega:). In še ni frke, da ne bi mela za internet:). Lahko pa ji ti ponudiš, da se vsakič oglasi pri tebi.[/quote]

Pri meni ne bi bilo zastonj 🙂

Ne, sem slišala od tebe:). Mene bi bolelo srce, če bi delala kaj takega:). In še ni frke, da ne bi mela za internet:). Lahko pa ji ti ponudiš, da se vsakič oglasi pri tebi.[/quote]

Pri meni ne bi bilo zastonj :)[/quote]

O ti grebator:)).

Pri meni ne bi bilo zastonj :)[/quote]

O ti grebator:)).[/quote]

🙂
grebatorka si ti.. daj mrdni guzu pa nared mal placa na oblačku.. 🙂

O ti grebator:)).[/quote]

🙂
grebatorka si ti.. daj mrdni guzu pa nared mal placa na oblačku.. :)[/quote]

Sanjaj dalje:). Pri meni, ob meni, na meni…ni placa:). Moj ego je prevelik:).

🙂
grebatorka si ti.. daj mrdni guzu pa nared mal placa na oblačku.. :)[/quote]

Sanjaj dalje:). Pri meni, ob meni, na meni…ni placa:). Moj ego je prevelik:).[/quote]

Prav pa bodi zgoraj 🙂 in je volk sit in koza… kaj že 🙂


Mogoče je pa bil površen pri svojem iskanju in ti bo prinesel nepotreno izgubo denarja. :))[/quote]

No no Marko, toliko pameti pa tudi imam, da ne bom prijela kar vsakemu in na prvo žogo, če me bo kdo s svojo površnostjo želel “prinest okrog”. Ravno zato zbiram mnenja o ponudbah, ane?
Sem pač mislila, da ste bolj seznanjeni s tem, to je vse. Jaz sem le okvirno. Je pa res, da ko enkrat paket imaš, se za to več ne zanimaš in nisi na tekočem, jasno.[/quote]
Kako boš pa vedela, da je bil površen, če sama ne poznaš ponudbe? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozanimaj se kateri ponudnik ima na tvojem koncu napeljano optiko in vzemi pri njem.

No no Marko, toliko pameti pa tudi imam, da ne bom prijela kar vsakemu in na prvo žogo, če me bo kdo s svojo površnostjo želel “prinest okrog”. Ravno zato zbiram mnenja o ponudbah, ane?
Sem pač mislila, da ste bolj seznanjeni s tem, to je vse. Jaz sem le okvirno. Je pa res, da ko enkrat paket imaš, se za to več ne zanimaš in nisi na tekočem, jasno.[/quote]
Kako boš pa vedela, da je bil površen, če sama ne poznaš ponudbe? :)[/quote]

Prav res si že tečen s temi tvojimi forami…

Bil je samo nasvet in ti si prosila zanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najceneje je na optiki. Preveri ponudbe.

Bodi potrpežljiva, pameten odgovor boš dobila prej ali slej. Smetje te ne sme preveč motiti.Vzpodbudila si me, da tudi sam začnem iskati kaj cenejšega, trenutno plačujem za trojček pri Siolu 50 €/mesec. Hitrost interneta 20/20, ki pa je ne potrebujem več. Nič ne obljubljam a če kaj najdem javim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close