Najboljše terme za celodnevni oddih
Zakaj pa mora biti bazen? Tukaj na primer ni veliko ljudi, do nekje do konca junija praktično ne boš (bosta) srečala nikogar, voda je prilično , hm, hladna, za večino, ki so iz cukra, naplavaš se lahko, no prav v neke razdalje priporočam malo kasneje… pomuckaš, to zdj ne vem, kaj si mislila, je namreč mivka 🙂 🙂
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/2c/uL/3SYPkgRs/ccc.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/2c/uL/3SYPkgRs/ccc.jpg[/img]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.