Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najboljše je lovit vezane

Najboljše je lovit vezane

Koji papki ste Slovenci. Žene vam jebejo Albanci vi pa delate da sve to plačate. Kakvo ljudsko smeče ste Slovenke.

Naučil se jo kako do več zaporednih orgazmov in ona bi odslovila moža, ampak tudi mene, če ne bi zmogel več. In prekinil sva srečanja.

Varam takrat ko nisem zadovoljena s strani partnerja. Če me ni sposoben zadovoljiti je krivda njegova ker imam pravico biti zadovoljena. Fantje sprijaznite se da smo ženske v modernih časih bolj samostojne in bomo zadovoljile naše potrebe drugje če jih doma ne boste vi.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmm321, 08.09.2024 ob 21:04

Koliko mlajšega si lahko še vzamem, da ne bo preveč nespodobno? Me je mesec dni nazaj povabil mladi pilot na vožnjo, pa sem ga zavrnila, ker je napolnil šele 25, jaz pa sem čez 40. Nekaj časa je še vztrajal, zdaj pa ko ne kliče več, obžalujem.

Mladi pilot? Če igra igrice simulacijo letenja… še ne pomeni, da je pilot.

Imam 44 let, tri otroke in sem poročena 16 let. Sčasoma sem se naveličala svojega moža in se že zadnjih 5 let redno dobivam z drugimi moškimi in lahko le tako ohranjam zakon. Pred tem sem ga varala občasno ko se je ponudila kakšna priložnost. Če bi bila ves čas le z možem bi znorela. Trenutno imam poleg moža še dva mlajša ljubimca in sem zadovoljena. Zvestoba je precenjena in smo v letu 2024 tako da je čas da se ženske zdivjamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Poročena369, 08.09.2024 ob 23:11

Imam 44 let, tri otroke in sem poročena 16 let. Sčasoma sem se naveličala svojega moža in se že zadnjih 5 let redno dobivam z drugimi moškimi in lahko le tako ohranjam zakon. Pred tem sem ga varala občasno ko se je ponudila kakšna priložnost. Če bi bila ves čas le z možem bi znorela. Trenutno imam poleg moža še dva mlajša ljubimca in sem zadovoljena. Zvestoba je precenjena in smo v letu 2024 tako da je čas da se ženske zdivjamo.

Nezanesljiva, brez moralnih vrednot, sbična. Praviloma bo vsaj eden od tvojih otrok po tebi povzel tvoj pogled na družino, tvoj manjko moralnih vrednot in sebičnost.

Bogi tvoji otroci…

Drži, drži. Najboljše so vezane ženske, najboljši so vezani moški. Če hočeš akcijo, po njih posežeš, drugo je bolj tako tako, preveč nekih zahtev in obveznosti

Odgovor na objavo uporabnika
je.biveter, 08.09.2024 ob 19:41

Jas sem pa ubral drugačno taktiko, samske me sploh več ne zanimajo. Najboljše so vezane srednjih let, take ki jim iz obraza prebereš, da ga dolgo ni fasala. Pa tiho morajo bit, ker mož ne sme zvedet, da ga vara, ker se to ne spodobi. Pa taka ne bo težila, da hoče vezo od tebe, v bistvu od nje dobiš seks, to pa je to, kar moški rabi. samske so vse neke zamorjene, ali pa preveč zahtevne in sanjajo bajne tipe, ki jih nikoli ne bodo imele. Najboljše so žene kakšnih dedcev, ki kao nikoli nimajo cajta, ker so vedno po nekih sestankih ali pa so na delu v tujini. To samo dedci tako mislijo, da so si s poroko zagarantirali pravico do babe. One vse rabijo ku.rca in če doma ni dovolj..

Jep to je to

zakaj ne najameš kurbe? Pa saj so vse kurbe. Samo različne cene imajo.

Kaj ste to eni debili, da si izbirate starejše ženske. Starejša je samo za pofukat in ne za imet. Ko bo ona 50 ti pa 40 bo bolj malo sexa z njene strani. Pizda bo suha

paa, 20+ nazaj, ko je šlo to serijsko.. doživel 2, ki so se hotele maščevat možu za prevaro.. in ja, oddajale so tisto energijo, ko ženska ve, kaj hoče, ne tisto klasiko, da ga bi rada imela not, noče pa, da prodre v njo. v življenju rabi tako ženska kot moški kilometrino pa se vse poklopi kot ata na mamo,..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 09.09.2024 ob 08:20

paa, 20+ nazaj, ko je šlo to serijsko.. doživel 2, ki so se hotele maščevat možu za prevaro.. in ja, oddajale so tisto energijo, ko ženska ve, kaj hoče, ne tisto klasiko, da ga bi rada imela not, noče pa, da prodre v njo. v življenju rabi tako ženska kot moški kilometrino pa se vse poklopi kot ata na mamo,..

Jep, kilometrina v moralno spornih dejavnostih pomeni, da boš to v prihodnosti počel z manj sramu, bolj brezvestno, bolj brezbrižno, bolj nerazsodno. Tako postaneš impulzivneš, ki konstantno išče nov “izziv”, ki zlahka zanemari družbene temelje… Otroci pa se učijo od staršev in od njih prevzamejo tudi vzorce, ki škodijo njim samim. 😉

Ah  daj no, sem starejša, poročena sva več kot dve desetletji in na kraj pameti mi ne pade varanje. Sploh ne vem , s kom bi si zaželela tako avanturo, ni niti na kraj pameti ne pade.  Z možem sem zadovoljna, mislim da sem našla dobrega človeka in od nekdaj  ga spoštujem. In še nekaj, nikoli ne bi prizadela človeka, ki mi ves čas stoji ob strani.

Uf, koliko frustracij na kupu. Z vseh strani.

@btdt

kaj pa vem, jst sem bil takrat samsko nesamski, navajen menjav.., prva me je presenetila ko me je povabila v sobo v hotelu.., druga se je pa kar sama k men povabila…, če me lahka pride obiskat..

sej drugače se vezana ženska ne bo kar tako dol dala brez čustev, če jo ne preganja želja po maščevanju v zakonski zvezi, ko zve, da jo je mož prevaral.., kaj čes, živi se samo 1x

…………..

drugač pa….. kako kaj s tabo…, dolgo te ni bilo v tej greznici, prav je tako, ker ta scena škodi zdravju, hehe….. politika je kurba ampak laufa, hehe… mi anti nacifašisti in anti komunisti seveda… no, to je v kompletu vse  antijanšisti se že pripravljamo na novo faco, samo zdej bomo poslušali raj tete iz ozadja, ki znajo še štrikat, jebeš te strice, hehe..

Srečati zvesto Slovenko je statistično verjetno enako kot zadeti na lotu. Bolj verjetno je da umreš v prometni nesreči.

Slovenke nimajo gena za zvestobo. Vsaj 100% veš kaj lahko od Slovenke pričakuješ.

V mladih letih sem se med študijem v Londonu poseksala z veliko tujci, od črncov do južnoameričanov, sedaj pa sem poročena, imam družino in bom ponorela od dolgčasa. Študentska so bila najlepša leta, najbolj pogrešam Ganca Ibrahima, z njim je bil orgazem do orgazma, krče sem dobivala po celem telesu.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 09.09.2024 ob 16:44

@btdt

kaj pa vem, jst sem bil takrat samsko nesamski, navajen menjav.., prva me je presenetila ko me je povabila v sobo v hotelu.., druga se je pa kar sama k men povabila…, če me lahka pride obiskat..

sej drugače se vezana ženska ne bo kar tako dol dala brez čustev, če jo ne preganja želja po maščevanju v zakonski zvezi, ko zve, da jo je mož prevaral.., kaj čes, živi se samo 1x

…………..

drugač pa….. kako kaj s tabo…, dolgo te ni bilo v tej greznici, prav je tako, ker ta scena škodi zdravju, hehe….. politika je kurba ampak laufa, hehe… mi anti nacifašisti in anti komunisti seveda… no, to je v kompletu vse  antijanšisti se že pripravljamo na novo faco, samo zdej bomo poslušali raj tete iz ozadja, ki znajo še štrikat, jebeš te strice, hehe..


@Popay

Citiram: “sej drugače se vezana ženska ne bo kar tako dol dala brez čustev, če jo ne preganja želja po maščevanju v zakonski zvezi”

Eh, sem imel nekaj priložnosti, sex so predlagale one, vezane, a nisem bil za, ker sem takrat imel doma družino, za katero se je bilo vredno potruditi. Nobena od teh ni do moža gojila kakega sovraštva ali omenila, da jo je prevral. One bi varale zato, ker sem jim bil pač všeč, 1,9m, brez špeha, z ustreznim mišičnim tonusom in samovazevstjo. Verjetno jih je to privačilo…

Po ločitvi tudi nisem imel težav z ženskami, a sem vezane vsakokrat zavrnil. Ostale pač kakor jim je pasalo, za par krogov ali nekaj mesecev in danes ni nič drugače.

Ravno zato, ker se živi le 1x, prekleto premislim, v katero ga bom vtaknil. Lahko se precej zaj***, če bi kaj šlo narobe pa drame tudi ne rabim.

O politiki ne bi, ker me je sram, ko me kak prijatelj iz tujine povpraša kaj se tile gredo…

Imam se sicer precej dobro, se nimam kaj pritoževati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ti pa si naivna, 08.09.2024 ob 20:52

Odgovor na objavo uporabnika
Jah, 08.09.2024 ob 20:47

Odgovor na objavo uporabnika
Samska mamica, 08.09.2024 ob 20:45

Normalno da smo ločenke z otroci boljša izbira za mlade žrebčke kot te današnje mlade frajle. Kaj če vam fantje puhloglavka če imaš lahko žensko ki je že dala skozi zakonsko življenje, rojevanje in vzgojo otrok. Sedaj vemo kaj nam paše in to so mladi žrebički polni energije in tudi elana da si gradijo kariero in služijo denarčke za naše potomstvo za katerega prevzamejo odgovornost. Win win win za nas ločenke in mlade fante.

Norčuj se ja, ampak mene ravno en tak vztrajno hoče. Vse živo mi obljublja, je pa 6 let mlajši. Ne motijo ga ne otroci, ne moja starost. Ne vem kako se ga losati, res se je ogrel.

Žgav te bo dokler mu bo sedl potem si bo pa drugo najdu in te nabil na kurac figurativno in dobesedno

Ni nujno a ne? Mene en toliko mlajši prenaša že 4 leta, pa še nič ne kaže, da ima zadosti ?

@porocena369

Tole ti pa čist nič ne verjamem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 09.09.2024 ob 18:13


@Popay

Citiram: “sej drugače se vezana ženska ne bo kar tako dol dala brez čustev, če jo ne preganja želja po maščevanju v zakonski zvezi”

Eh, sem imel nekaj priložnosti, sex so predlagale one, vezane, a nisem bil za, ker sem takrat imel doma družino, za katero se je bilo vredno potruditi. Nobena od teh ni do moža gojila kakega sovraštva ali omenila, da jo je prevral. One bi varale zato, ker sem jim bil pač všeč, 1,9m, brez špeha, z ustreznim mišičnim tonusom in samovazevstjo. Verjetno jih je to privačilo…

Po ločitvi tudi nisem imel težav z ženskami, a sem vezane vsakokrat zavrnil. Ostale pač kakor jim je pasalo, za par krogov ali nekaj mesecev in danes ni nič drugače.

Ravno zato, ker se živi le 1x, prekleto premislim, v katero ga bom vtaknil. Lahko se precej zaj***, če bi kaj šlo narobe pa drame tudi ne rabim.

O politiki ne bi, ker me je sram, ko me kak prijatelj iz tujine povpraša kaj se tile gredo…

Imam se sicer precej dobro, se nimam kaj pritoževati.

 

“Po ločitvi tudi nisem imel težav z ženskami, a sem vezane vsakokrat zavrnil.”

Častno, moški mora imeti moralni kodeks, poročenih žensk se ne dotika že iz spoštovanja do inštitucije družine.

Sploh pa, da se hoče kresnt iz maščevanja možu, ti pa kot nek seksualni desperados pristaneš na drobtinice z mize.

Ja bravo. Si se znašel.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo je retard, 08.09.2024 ob 20:54

tisti ki vzame žensko z otrokom, žensko z več kot tremi bivšimi, žensko z propadlim zakonom…

 

Hahaha..in ti mislis, da je tvoja imela samo 3, kot ti je povedala?? ?? kolega, pomnoži z najmanj 4… mogoce celo z 10x 😉

Nič nisem zamudila,ker sem samska

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close