Na katerem zmenku ste se prepustili do konca?:)
Kaj te briga, kdo kaj pravi. Ravnaj se po svoji vesti in prepričanju. Ko smatraš, kdaj je zadeva dorasla, pa se odloči.
Jaz sem vedno seksala takoj, v bistvu sem jaz “dala pobudo”. Ne vem, zakaj ne bi, zakaj bi štela zmenke, če sem si seksati želela? No, pa nisem veljala in nisem nobena k .., pravzaprav so me vedno imeli za zelo zadržano, bolj čistunsko kot ne … Aja, tudi nikoli se ni zevza izkazala za “one night stand”, tako da teorija pade. Vedno so se moje veze/zveze merile v letih, le ena je trajala le 9 mesecev, a priznam, ni bila to neka huda ljubezen.
Moj stari ata me je pred leti “poučil”, da če daš, si kurba, če ne daš, si pa še 2x večja 😀
No, šalo na stran. Me pa tile izrazi “šla do konca” malo motijo – tako smo v srednji šoli govorili. Tudi ženske ne “damo”, razen če dobesedno ležite pod tipom in čakate, da opravi, zraven pa mislite na to, kako morate it k frizerju. Tudi tole, da bo “pravi fant počakal” zveni, kot da samo tipi radi seksajo.
Mlada radovedna, poišči si ti raje nekoga, ki ni ‘frajer’, ki ne razmišlja tako, kot ti praviš. Spremeni svoj pogled na vso zadevo skupaj – zakaj misliti, da mu ‘daš’. To je stvar medsebojnega ujemanja, želje…
Ko pride pravi, nič kaj dosti ne razmišljaš, začutiš(samo pustiti si moraš), vse se nekako poklopi, ni pretvarjanj, si, kar si, on je kar je. Do seksa pride čisto spontano, lepo, brez vsakršnega strahu, prisile.
Kdo pa pravi, da moraš z vsakim fantom, s katerim si, seksati – nihče – odločaš se čisto sama, po svojem notranjem občutku.
Jaz pa odvisno od razpoloženja – včasih takoj, včasih kasneje, včasih nikoli :))))
Čisto odvisno kaj ti sex pomeni – bila sem s parimi tipi zgolj zaradi sexa in posledično zaradi užitka. Bila sem tudi s parimi samo za eno noč – zgolj zaradi trenutka….
Ko je prišel pravi sem se predala kasneje – ampak ok čakala pa nisem zdej pol leta…
Važno, da veste, da ne glede koliko sex partnerjev date čez nise kurbe – no ja, vsaj dokler vam kdo ne plača oz jim ne računate :))))
Samo enkrat se živi…Treba je sprobat čimveč….Ko si enkrat star te tko noben več noče, ostanejo pa spomini na katere se lahko naslanjate :)))). O ja, življenje zna bit lepo, če le ne kompliciraš preveč 🙂
Ej, če mi je česa žal, mi je žal tega, da sem se katerega tipa preveč branila.
Mene so označili za lahko zato, ker sem pač odprt človek, se veliko smejim in hecam. Za kurbo so me imeli, ko še nedolžnosti nisem izgubila, tako da na tuje mnenje se res ne oziraj. Ko se čutiš dovolj sproščena ob fantu, ko mu zaupaš, ko vama ustreza in paše … lahko je to po treh zmenkih, lahko pa nikoli.
Edino kakšnih štorov in zadrtežev se ogibaj, ki se branijo dotikov, se ne lotijo oralca in podobno. Taki nikoli niso prav neke perle v seksu.
NE kapiram, zakaj taki odzivi na gospo, ki je napisala, da sta šele pol leta po poroki imela z možem odnose. Midva sva jih tudi imela šele nekaj mesecev po poroki, samo hodila sva pol manj časa, kot ona dva, pa tudi 10 let starejša sva bila. In kaj naj bi bilo po vašem z nama narobe? Smo krasna družina s štirimi otroki, vedno je pri nas otroški trušč še od sosedov, sošolcev otrok, skratka, smo zelo družabni. Ne, to ne pomeni, da do spolnih odnosov se pa gledaš, ste pa hecni. A se ljubezen izkazuje samo v postelji? Ubogi tisti, ki tako mislijo. Zakon in družina se ne gradita na podlagi čutnih užitkov v postelji. Meni (in mojemu možu) je čisto mimo, da se začneš spoznavati pri tem, kakšno telo imaš, kaj ti je fizično všeč,kako koga vzburjaš. Čisto mimo. Po desetih letih lahko rečem, da je za srečen zakon potrebno veliko potrpežljivosti, veliko ljubezni, tudi takrat, ko se zdi, da gre vse narobe, veliko ponižnosti, da nočeš vedno imeti prav in še tisoč stvari, ki pa jih veliko ljudi ravno ne ceni. In po takih vrednotah že pri spoznavanju partnerja se da oceniti, kakšen bo kot mož in oče. A to vedo povedati srečno poročeni starejši zakonci, ki so to že čez dali. Mladi, ki hrepenijo le po tem, da počno kar hočejo in mislijo, da bolj kot z enim uživajo v postelji, večji frajerji so in boljši mož bo, se morajo pa pač na svojih napakah učiti, da temu ni tako. Vsekakor malo več strpnosti, preden pišete in mogoče raje premislite, se vživite v tistega, ki kaj napiše.
Na srečo ljubezen ni tako črno bela, kot pišeš (in misliš) ti. Vmes med vajino vzdržnostjo in seksom pred prvim zmenkom je še ogromno, res prostrano sivo polje.
Telesna bližina in predanost ima svoje mesto v partnerskem odnosu, drugače to ni partnerski odnos, ampak prijateljstvo. Prava predanost, pravo, stoprocentno zaupanje ni mogoče tudi brez telesne predanosti in sprejemanja. Kako to lahko veš, če se začneš dotikati šele pol leta po poroki, ko je že prepozno … Če tip takrat reče, da ga ne smeš božati po ritki ali prijavi, da se mu gabi orala … To je potem samo en beden kompromis pod vplivom strašne doktrine, ki zna dobro oprati možgane, če se človek pusti.
Seveda s tem nočem reči, da vajina spolnost ni čisti ogenj in vrtinec strasti, celo prepričana sem, da bi lahko posnela odličen pornič, ob katerem bi mi ostali kar z belim gledali. Ne bi pa rekla, da je to vsemogočni recept za srečno partnerstvo in odlično spolnost. Prej obratno, da je vajina izkušnja pač potrditev pregovora o slepi kuri. Zakaj tako mislim? Ker žal poznam veliko takšnih, ki so začeli seksati šele po poroki, pa zdaj veselo iščejo sladkanje zunaj zakona ali pa so skupaj samo še zaradi javne podobe v nekakšni ekonomski skupnosti, medtem ko ljubezni že zdavnaj ni več, če je seveda sploh kdaj bila.
Na srečo ljubezen ni tako črno bela, kot pišeš (in misliš) ti. Vmes med vajino vzdržnostjo in seksom pred prvim zmenkom je še ogromno, res prostrano sivo polje.
Telesna bližina in predanost ima svoje mesto v partnerskem odnosu, drugače to ni partnerski odnos, ampak prijateljstvo. Prava predanost, pravo, stoprocentno zaupanje ni mogoče tudi brez telesne predanosti in sprejemanja. Kako to lahko veš, če se začneš dotikati šele pol leta po poroki, ko je že prepozno … Če tip takrat reče, da ga ne smeš božati po ritki ali prijavi, da se mu gabi orala … To je potem samo en beden kompromis pod vplivom strašne doktrine, ki zna dobro oprati možgane, če se človek pusti.
Seveda s tem nočem reči, da vajina spolnost ni čisti ogenj in vrtinec strasti, celo prepričana sem, da bi lahko posnela odličen pornič, ob katerem bi mi ostali kar z belim gledali. Ne bi pa rekla, da je to vsemogočni recept za srečno partnerstvo in odlično spolnost. Prej obratno, da je vajina izkušnja pač potrditev pregovora o slepi kuri. Zakaj tako mislim? Ker žal poznam veliko takšnih, ki so začeli seksati šele po poroki, pa zdaj veselo iščejo sladkanje zunaj zakona ali pa so skupaj samo še zaradi javne podobe v nekakšni ekonomski skupnosti, medtem ko ljubezni že zdavnaj ni več, če je seveda sploh kdaj bila.[/quote]
jaz bi pa rekla, da je dvema, ki začneta seksat pol leta po poroki in deset let po tem, ko sta začela hodit, spolnost tako nizko na lestvici prioritet, da jima je verjetno vseeno, če dvakrat na leto udarita misionarca in to je to (ko je doseženo število zaželenih otrok)
razen če mislita pod tem, da sta začela seksat takrat, ko ga je vtaknil v pravo luknjo. ker eni pari ne seksajo do poroke (seveda pa delajo vse živo, kar po njihovem ni seks – orala, peting in podobno…)
Na srečo ljubezen ni tako črno bela, kot pišeš (in misliš) ti. Vmes med vajino vzdržnostjo in seksom pred prvim zmenkom je še ogromno, res prostrano sivo polje.
Telesna bližina in predanost ima svoje mesto v partnerskem odnosu, drugače to ni partnerski odnos, ampak prijateljstvo. Prava predanost, pravo, stoprocentno zaupanje ni mogoče tudi brez telesne predanosti in sprejemanja. Kako to lahko veš, če se začneš dotikati šele pol leta po poroki, ko je že prepozno … Če tip takrat reče, da ga ne smeš božati po ritki ali prijavi, da se mu gabi orala … To je potem samo en beden kompromis pod vplivom strašne doktrine, ki zna dobro oprati možgane, če se človek pusti.
Seveda s tem nočem reči, da vajina spolnost ni čisti ogenj in vrtinec strasti, celo prepričana sem, da bi lahko posnela odličen pornič, ob katerem bi mi ostali kar z belim gledali. Ne bi pa rekla, da je to vsemogočni recept za srečno partnerstvo in odlično spolnost. Prej obratno, da je vajina izkušnja pač potrditev pregovora o slepi kuri. Zakaj tako mislim? Ker žal poznam veliko takšnih, ki so začeli seksati šele po poroki, pa zdaj veselo iščejo sladkanje zunaj zakona ali pa so skupaj samo še zaradi javne podobe v nekakšni ekonomski skupnosti, medtem ko ljubezni že zdavnaj ni več, če je seveda sploh kdaj bila.[/quote]
jaz bi pa rekla, da je dvema, ki začneta seksat pol leta po poroki in deset let po tem, ko sta začela hodit, spolnost tako nizko na lestvici prioritet, da jima je verjetno vseeno, če dvakrat na leto udarita misionarca in to je to (ko je doseženo število zaželenih otrok)
razen če mislita pod tem, da sta začela seksat takrat, ko ga je vtaknil v pravo luknjo. ker eni pari ne seksajo do poroke (seveda pa delajo vse živo, kar po njihovem ni seks – orala, peting in podobno…)[/quote]
Po pravici povedano, sem ob odgovoru te avtorice itak rahlo zmedena, ker ne vem čisto točno, kaj ona pojmuje pod pojmoma ljubezen in dober mož. Pri meni to recimo neizogibno vključuje tudi telesno plat in seks.
Potem je tu še drugi pomislek, ko je napisala, da se do spolnega odnosa ne gledajo … pa tega ni podrobneje razdelala. Zame je seks tudi vse ostalo, ne samo penis v nožnico. Torej medsebojna telesna zadovoljitev. Ampak v tem primeru – vsaj za moje pojme – ne more trditi, da sta s spolnostjo začela šele po poroki.
Glavno, da imata onadva dober občutek, kako sta fejst, in da se imajo lepo.
saj zato, ker je napisala, da ni potrebno, da se do poroke samo gledaš, pa sem tudi napisala, kar sem napisala. enim je seks izključno samo to, da se da penis v vagino. vse ostalo pa prosto po prešernu in tisti so najbolj glasni, kako so do poroke čakali….
me zanima, če je to tako… da potem lahko izvajajo oralo, analo in peting še s kom drugim, pa to tudi ne bo varanje, ker ni šlo za seks….
Forum je zaprt za komentiranje.